Jeseníky » Karlova Studánka Apartmány - U Došků Apartmány

  • Karlova Studánka - Hubertov
  • 793 24 Karlova Studánka 42

Rezervace




Dostupné ubytovací kapacity:

1.pokoj  3lůžka + 1 přistýlka
2.pokoj  2lůžka + 1 přistýlka

7

Cena

Základní ceník pro 1 osobu na 1 noc:

  • 250 Kč

základní popis

Součástí každého pokoje je :kuchyňka s vybavením, varná konvice,lednice, koupelna - sprchový kout, WC.
- venkovní posezení
- ohniště
- terasa s posezením
- parkování u domu - zdarma

Rodinný dům se nachází v klidné části Karlovy Studánky-část Hubertov .

Zimní aktivity: V místě se nachází 300 m dlouhý vlek (pro rodinné lyžování). Náročnější lyžaři směřují do lyžařského střediska Ovčárna, kde je sněhová pokrývka od pol. prosince do konce dubna a nachází se zde půjčovna i servis lyží. Návštěvníky tam přepravuje kyvadlová doprava (zastávka 100 m od RD). Okolí Karlové Studánky nabízí ideální podmínky pro běžecké lyžování, nacházejí se zde nádherné běžecké tratě (směr Ovčárna, Hvězda, Vrbno p. Pradědem apod.).

Letní aktivity: Lokalita Karlové Studánky je ideálním místem pro turistiku, cykloturistiku (množství značené cyklotras jak pro horská kola, tak i pro kola silniční). Tenisové kurty s antukovým povrchem v místě. Možnost zakoupení léčebných procedur v místních lázních. Koupání – krytý bazén v Bruntále, koupaliště v Jeseníku, Slezská Harta. Tipy na výlety – zámek Bruntál (20 km), hrad Sovinec (30 km), lázně Jeseník (20 km), Hamříkova stáj – možnost vyjížděk na koních. Nově otevřeny krytý bazen v lázních Karlova Studánka.

Autobusové spojení: autobusová zastávka u Hubertusu (100 m), staví zde i dálkové autobusy (ze směru Bruntál, Jeseník, Olomouc, Zlín,…)
Vlakové spojení: vlakové nádraží v Bruntálu, dále autobusem.

Cena léto
250,- Kč / osoba / noc
150,- Kč / přistýlka / noc

Cena zima
260,- Kč / osoba / noc
150,- Kč / přistýlka / noc

        
Slevy a další
Děti do 10 let 150,-Kč/ noc
Dítě bez nároků na lůžko do 3 let zdarma

Parkování u domu - zdarma

popis okolí

V krásné horské přírodě v centrální oblasti Hrubého Jeseníku leží lázně Karlova Studánka. Lázně se nachází poměrně daleko od veškerého průmyslu v přírodní chráněné krajinné oblasti. Proto je zde nejčistší vzduch v celé střední Evropě.
Vedle aktivního odpočinku nebo léčebných procedur zde můžete relaxovat i při procházkách, sbírání borůvek či dalších lesních plodů.
Lázeňské a relaxační pobyty jsou vhodné zejména pro osoby s dýchacími problémy a pro všechny, kteří si chtějí odpočinout od každodenního spěchu a stresu.

Služby

Služby a vybavení pokoje:

koupelna se sprchou lednice wc

Sportovní možnosti:

cyklotrasa lyžařské vleky

Ubytování

Klidné,čisté a pěkné ubytování

Služby

Služby na úrovni.

Poloha

Klidná a tichá část Hubertova.

Dojem

Velmi spokojeni,příště přijedeme zase jenom k Vám.Už nikde jinde!!!

Ubytování

Strava

Služby

Okolí

Dojem

Spokojenost

Poloha

2011-02-02 13:27:39

Ubytování

Pěkné,čisté ubytování. Domácí atmosféra.

Služby

Služby na úrovni.

Poloha

V klidné a tiché části Hubertova.

Dojem

Velice spokojeni.Příště se zase ubytujeme jenom u Vás.Už nikde jinde nebudeme jezdit!!!

Ubytování

Strava

Služby

Okolí

Dojem

Spokojenost

Poloha

Matulová 2011-02-02 13:36:40

Ubytování

dostatek místa, samostatna kuchynka proste parada

Dojem

proste bomba

Ubytování

Služby

Okolí

Dojem

Spokojenost

Poloha

Klínkovi 2011-06-21 14:59:54

Ubytování

Služby

Okolí

Dojem

Spokojenost

Poloha

2011-06-21 15:20:07

Přidat rezenci

50.073232 17.306053

Tip na výlet

Sovinec

Sovinec

Komplex hradu (pevnosti) na skalnatém výběžku v horském údolí Nízkého Jeseníku. Hrad založili příslušníci rodu, kteří se po hradě píší od roku 1348. Za účast v protihabsburské revoltě byl hrad zkonfiskován Janu Kobylkovi z Kobylího, který jej v roce 1600 vyženil a dostal se do majetku řádu německých rytířů.

více »

Zámek Velké Losiny

Zámek Velké Losiny

Složitý zámecký komplex s parkem v širokém údolí opodál obce. Území okolo Losin dlouho patřilo královské komoře, ale bylo stále zastavováno. Zástavní držitelé zde postavili tvrz, která se připomíná ještě roku 1577. Jejím pozůstatkem je silná zaoblená zeď a gotický portál branky ve východním křídle.

více »

Rejvíz

Rejvíz

Na rozlehlé ploše 270 ha se rozkládá státní přírodní rezervace, která láká svými unikátními rašeliništěmi kolem Malého a Velkého mechového jezírka, jejiž původ se odhaduje na období před šesti až devíti tisíci lety. Velké mechové jezírko je přístupno naučnou stezkou po haťovém chodníku.

více »

Raduň

Raduň

Středověká tvrz byla v průběhu 16. století za Tvorkovských z Kravař přestavována na renesanční zámek. Časem zchátralý objekt byl na popud Jana Larisch-Mönnicha v letech 1816-1822 celkově upravován; projekt empírové adaptace vypracoval Johann Anton Englisch.

více »

Arboretum Nový Dvůr

Arboretum Nový Dvůr

Arboretum v Novém Dvoře u Opavy nabízí bohatou sbírku domácích a cizokrajných dřevin, subtropických a tropických rostlin a zástupců dřevin a bylin ze všech kontinentů světa. Právem bývá bohatá sbírka dřevin nazývána "Dřeviny pěti světadílů". V arboretu roste na 7 000 druhů rostlin, dřevin a bylin, jejich variet, kultivarů a zahradních odrůd.

více »