Dostupné ubytovací kapacity:

10

Cena

Základní ceník pro 1 osobu na 1 noc:

  • 260 Kč

základní popis

Apartmány 2+1 a 2+2 mají samostaný vchod, tudíž se mohou jednotlivě pronajímat.
 

Apartmány mají společnou plně vybavenou kuchyň a soc.zařízení (WC + sprchový kout). Dále nabízíme příjemné posezení na terase nebo na udržované zahradě. Přímo v objektu je kosmetický salón.
Parkování zajištěno, stějně jako prostor na uložení lyží, kol, atd.

Objekt je umístěn v klidné obytné části Karlovy Studánky zvané Lesná,  necelých 400 m od centra  tohoto lázeňského místa. Jehličnatý les, který lázně obklopuje má zvláštní půvab a ve vyšších polohách má charakter pralesa. Lázně Karlova Studánka  mají statut místa s nejčistším vzduchem ve střední Evropě. 

Stravování: vlastní, případně využít místní restauraci
 

Občanská vybavenost : v dosahu 300 až 400 m - smíšené zboží, pekařství, cukrárna, restaurace, kavárna, pošta, bankomat, info-centrum,  kadeřnictví, pedikůra.     

Možnosti využití volného času v Karlově Studánce - v lázních je vstup i pro veřejnost: bazén se slanou vodou, zimní i letní provoz , vodními atrakce,  možnost  zakoupit i lázeňské procedury. Návštěva solné jeskyně.
V létě tenisové kurty - 5 minut od domu, v zimě lyžařský vlek - 5 minut od domu   

Autobusové spojení : přímé a dostupné z  okresních měst.      Cena léto

  • od 260,- Kč/osoba/noc
    + 15Kč poplatek obciCena zima

  • od 260,- Kč/osoba/noc
    + 15Kč poplatek obci


 

Ceny v mimosezóně

  • od 1.10. - 1.12  a  od 1.4. -  21.5    za 250,- Kč/osoba/noc +15 Kč poplatek obci
  • Ceny lze dohodnout na místě,  po ústní domluvě.
  • V objektu není dovoleno kouřit.


 Volná kapacita
Cena 270,- KČ + 15,- Kč poplatek obci.

Služby

Služby a vybavení pokoje:

koupelna se sprchou wc kosmetické studio

Tento objekt zatím nikdo nerecenzoval. Buďte první.

Přidat recenzi

50.076203 17.315077

Kam na výlet v okolí

Sovinec

Sovinec

Komplex hradu (pevnosti) na skalnatém výběžku v horském údolí Nízkého Jeseníku. Hrad založili příslušníci rodu, kteří se po hradě píší od roku 1348. Za účast v protihabsburské revoltě byl hrad zkonfiskován Janu Kobylkovi z Kobylího, který jej v roce 1600 vyženil a dostal se do majetku řádu německých rytířů.

více »

Zámek Velké Losiny

Zámek Velké Losiny

Složitý zámecký komplex s parkem v širokém údolí opodál obce Velké Losiny. Území okolo Losin dlouho patřilo královské komoře, ale bylo stále zastavováno. Zástavní držitelé zde postavili tvrz, která se připomíná ještě roku 1577. Jejím pozůstatkem je silná zaoblená zeď a gotický portál branky ve východním křídle.

více »

Ubytování Jeseníky

Apartmány u Kinčeků je zařazen v sekcích ubytování Jeseníky, ubytování Karlova Studánka a Apartmány Jeseníky. Jeseníky a dovolená v tomto hotelu nebude zklamáním. Ostatně ani jinde, protože příjemné levné ubytování Jeseníky nabízejí skoro na každém kroku. V zimě vás budou s nadšením vítat sjezdovky Jeseníky, na dovolenou v létě si nezapoměňte nastudovat naši sekci s tipy na výlety.

Naše Hory nabízí přehledné vyhledávání ubytování v Krkonoších, v Jeseníkách a nebo třeba lokalitách jako Tatry. Rezervace ubytování na horách přes tento web je snadná. Je jedno, jestli vás zajímá dovolená s rodinou nebo ubytování Silvestr, jsme tady pro vás. České hory i slovenské hory se už na vás těší.