Dostupné ubytovací kapacity:

1
6
3
2
30

Cena

Základní ceník pro 1 osobu na 1 noc:

  • 310 Kč
  • 370 Kč
  • 490 Kč

základní popis

Všechny pokoje vlastní sociální zařízení, TV se satelitním příjmem.  V hotelu ( restauraci ) pořádáme firemní večírky, školení, rauty, svatby, rodinné oslavy atd. Hosté mají k dispozici úschovnu kol, lyží, přímo u hotelu parkoviště pro 10 aut.


Aktuální ceník

popis okolí

Útulný stylový hotel se nachází v horní části Špindlerova Mlýna, 100 m od lanové dráhy na Medvědín, přímo u silnice na Špindlerovu boudu.

sportovní možnosti

Nově vybudovaný aquapark s kapacitou 200 osob 100 m od hotelu, centrum Špindlerova Mlýna 10 min volné chůze.

Ideální výchozí pozice pro pěší turistiku, cykloturistiku, lyžování, běžkování

stravovací služby

V hotelu restaurace pro 40 osob, snídaně formou švédského stolu, obědy a večeře si hosté mohou vybrat z pestré nabídky jídelního lístku ( české a mezinárodní kuchyně ), po předchozí dohodě lze objednat polopenzi či plnou penzi.

Služby

Služby a vybavení pokoje:

koupelna se sprchou wc domácím zvířatům vstup povolen

Sportovní možnosti:

cyklotrasa lyžařské vleky

Tento objekt zatím nikdo nerecenzoval. Buďte první.

Přidat recenzi

50.725480 15.606606

Kam na výlet v okolí

Naučná stezka okolo Pekelského vrchu

Naučná stezka okolo Pekelského vrchu

Naučná stezka, v délce 10,4 km, vede překrásnou přírodou okolím Mladých Buků, přes Hrádeček, místem spojeným se životem a smrtí prezidenta Václava Havla. Na deseti stanovištích se dozvíte zajímavosti o historii zdejšího kraje.

více »

Čertovská stezka pro děti

Čertovská stezka pro děti

Na 500 m dlouhé stezce, se na 10 stanovištích dětí dozvědí, co místní pekelští čerti všechno dovedou. Stezka se nachází cca 200m od parkoviště, u Bobové dráhy Berta.

více »

Ubytování Krkonoše

Hotýlek Diana je zařazen v sekcích ubytování Krkonoše, ubytování Špindlerův Mlýn a Hotel Krkonoše. Krkonoše a dovolená v tomto hotelu nebude zklamáním. Ostatně ani jinde, protože příjemné levné ubytování Krkonoše nabízejí skoro na každém kroku. V zimě vás budou s nadšením vítat sjezdovky Krkonoše, na dovolenou v létě si nezapoměňte nastudovat naši sekci s tipy na výlety.

Naše Hory nabízí přehledné vyhledávání ubytování v Krkonoších, v Jeseníkách a nebo třeba lokalitách jako Tatry. Rezervace ubytování na horách přes tento web je snadná. Je jedno, jestli vás zajímá dovolená s rodinou nebo ubytování Silvestr, jsme tady pro vás. České hory i slovenské hory se už na vás těší.