Ubytování Špindlerův Mlýn

Ubytování Špindlerův Mlýn

Špindlerův Mlýn se nachází ve Východních Čechách v centru nejnavštěvovanějšího pohoří České republiky - v Krkonoších. Město Špindlerův Mlýn se rozkládá se všemi svými osadami i skupinami horských bud na hřebenech na území o rozloze 7692 hektary a žije zde 1280 stálých obyvatel. Leží v nadmořské výšce 714 až 850 metrů. Byl založen před více než 200 lety.
Město je chráněno horskými pásmy vnitrozemského Českého hřebene – Kozími hřbety, Pláněmi a Krkonošemi - který končí vrchem Medvědín. Krkonoše se nacházejí v mírném klimatickém pásmu. Průměrná roční teplota vzduchu je + 6 až 0 °C. Nejteplejším měsícem je červenec, nejchladnějším pak leden. Průměrná výška sněhové pokrývky je 1 až 3 metry a začíná se vytvářet v listopadu.
V současnosti je Špindlerův Mlýn asi nejvýznamnějším střediskem zimních sportů v České republice. Špindlerův Mlýn se stal pro své příhodné klimatické podmínky a svou polohu vyhledávaným místem cestovního ruchu, rekreace a turistiky. Neznámější lyžařské areály jsou lyžařský areál Svatý Petr, lyžařský areál Medvědín, Hromovka - kde je i noční lyžování, Stoh, je zde také i množství menších vleků.
Máte-li zájem zkusit poněkud adrenalinovější zábavu, využijte služeb Yellow Point !
Ve Špindlerově Mlýně najdete také velké množství ubytování např. hotely - jsou zde hotely všech kategorií od jednoduchých až po naprostý luxus, pensiony, boudy, ubytování v soukromí, ale také levné ubytovny, apartmány. Mnohem větší výběr najdete v naší sekci ubytování Špindlerův Mlýn. Turisté se ve Špindlerově Mlýně rozhodně nebudou nudit najdete zde adrenalinovou zábavu, aquapark, bazény, vitální světy, super lyžování, letní vysokohorskou turistiku a noční zábavy můžete také užít dost a to buď ve stylových hospůdkách a restauracích, můžete navštívit i známé bary jako Silver Rock, Dolská. Vyhlášenými restauracemi jsou např. Česká hospoda, Labužník, Mexická. Špindlerův Mlýn a ubytování zde vás rozhodně nezklamou.

Alenka penzion

cena od 420 Kč


Apartmány Špindl - Bedřichov

cena od 375 Kč


Harmony Club Hotel

cena od Hotel


Hotel Praha ****

cena od 650 Kč


Hotýlek Diana

cena od 310 Kč


Chata Labská - Špindlerův Mlýn

cena od 350 Kč


více možností ubytování »