Dostupné ubytovací kapacity:

2
2
12

Cena

Základní ceník pro 1 osobu na 1 noc:

  • 270 Kč

základní popis

Náš dům se nachází kousek od lesa, kde můžete v letních měsících najít velké množství hub. Nedaleko, po značené cestě, se můžete také projít k vodopádům Bílé Opavy.

Ubytování je vhodné k rodinné rekreaci, všechny tři pokoje v přízemí, včetně vybavené kuchyně, je možné využít jako apartmá, sociální zařízení je společné pro všechny 3 pokoje – sprchový kout, WC. Objekt je vytápěn ústředním topením. V letních měsících je možno využít posezení na zahradě, ohniště.

Ubytování ve druhém patře je nově zrekonstruováno. Jedná se o pokoj s kapacitou až čtyř lůžek s vlastní kuchyňkou a sociálním zařízením (WC, sprchový kout). Mezi patry je nově zrekonstruované posezení pro hosty.


Cena léto
 270,-Kč / osoba / noc
 

Cena zima
270,- Kč / osoba / noc
Děti do 10-ti let - 180 Kč / noc

příjezd


Autobusové spojení: přímé spoje z velkých okresních měst do Karlovy Studánky ( 200 m )
Vlakové spojení: Bruntál, odtud Autobusem, popřípadě vlakem do Vrbna pod Pradědem a odtud autobusem.

sportovní možnosti

Zimní aktivity: Nejbližší vlek je ve vzdálenosti 500 m. V zimním období jsou zde vhodné podmínky pro zimní sporty, 6 vleků a sjezdovek různé obtížnosti a upravené běžecké tratě. Do vrcholové části Jeseníků (Ovčárna, Praděd) jezdí kyvadlová doprava – zastávka kyvadlové dopravy 100 m. Možnost zapůjčení lyžařské výzbroje v místě. Alternativou k zimním radovánkám je možnost využití vodoléčebného programu v Karlově Studánce, případně krytého bazénu a sauny v přilehlém okresním městě Bruntál (20 km) a Břidličné.


Letní aktivity: Vášnivým hráčům tenisu, jsou k dispozici tenisové kurty (500 m). V letním a podzimním období jsou zde výborné podmínky pro turistiku a cykloturistiku. Proslulé vodopády Bílé Opavy jsou vzdáleny pouze 2 km od našeho zařízení. V bezprostředním okolí zařízení jsou ideální podmínky pro sběr lesních plodů, zvláště borůvek,malin a hřibů. Nebližší koupaliště je ve Vrbně p. Pradědem (7 km). Nezávisle na ročním období se Karlova Studánka vyznačuje bezkonkurenčními klimatickými podmínkami a zdejší kvalita ovzduší patří k nejlepším ve střední Evropě.

Služby

Služby a vybavení pokoje:

koupelna se sprchou společné soc. zařízení vlastní soc. zařízení mimo pokoj lednice tv wc parkoviště otevřené

Tento objekt zatím nikdo nerecenzoval. Buďte první.

Přidat recenzi

50.074882 17.298608

Kam na výlet v okolí

Sovinec

Sovinec

Komplex hradu (pevnosti) na skalnatém výběžku v horském údolí Nízkého Jeseníku. Hrad založili příslušníci rodu, kteří se po hradě píší od roku 1348. Za účast v protihabsburské revoltě byl hrad zkonfiskován Janu Kobylkovi z Kobylího, který jej v roce 1600 vyženil a dostal se do majetku řádu německých rytířů.

více »

Zámek Velké Losiny

Zámek Velké Losiny

Složitý zámecký komplex s parkem v širokém údolí opodál obce Velké Losiny. Území okolo Losin dlouho patřilo královské komoře, ale bylo stále zastavováno. Zástavní držitelé zde postavili tvrz, která se připomíná ještě roku 1577. Jejím pozůstatkem je silná zaoblená zeď a gotický portál branky ve východním křídle.

více »

Ubytování Jeseníky

Milan Cupák je zařazen v sekcích ubytování Jeseníky, ubytování Karlova Studánka a Ubytování v soukromí Jeseníky. Jeseníky a dovolená v tomto hotelu nebude zklamáním. Ostatně ani jinde, protože příjemné levné ubytování Jeseníky nabízejí skoro na každém kroku. V zimě vás budou s nadšením vítat sjezdovky Jeseníky, na dovolenou v létě si nezapoměňte nastudovat naši sekci s tipy na výlety.

Naše Hory nabízí přehledné vyhledávání ubytování v Krkonoších, v Jeseníkách a nebo třeba lokalitách jako Tatry. Rezervace ubytování na horách přes tento web je snadná. Je jedno, jestli vás zajímá dovolená s rodinou nebo ubytování Silvestr, jsme tady pro vás. České hory i slovenské hory se už na vás těší.