Ubytování Jeseníky » Ubytování v soukromí Karlova Studánka Pensionek U Seifertů Ubytování v soukromí

  • Karlova Studánka 60
  • 793 24 Karlova Studánka

Rezervace
Dostupné ubytovací kapacity:

7 dvoulůžkových pokojů (možnost přistýlek)

14

Cena

Základní ceník pro 1 osobu na 1 noc:

  • 250 Kč

základní popis

Apartmán 2+2 s vlastní kuchyňkou a jídelnou.Všechny pokoje jsou vybaveny TV, sociálním zařízením. V prvním patře 3 dvoulůžkové pokoje, pro tyto pokoje k dispozici velká plně vybavená kuchyň. V přízemí jsou 2 pokoje s vlastním kuchyňkou a sociálním zařízením.  V teplých měsících je k dispozici krásné posezení na zahradě včetně opékání, ohniště.
POZOR !!!  oplocené parkoviště pro naše hosty v ceně ubytování !!!  WIFI k dispozici zdarma !!!

dobré ubytování...lepší ubytování...ubytování U Seifertů !!!Aktuální ceník:
250 Kč/den včetně lázeňského poplatku
Děti sleva po tel. domluvě, dále slevy mimo sezónu.
150 Kč - cena přistýlky 

popis okolí

Ubytování se nachází v klidné části Karlovy Studánky v nadmořské výšce 950 m. n. m. V blízkosti (200 m) se nacházejí 3 antukové kurty. Pro rekreanty je možnost zakoupení lázeňských procedur.

příjezd

Autobusové spojení: přímé spoje z velkých okresních měst do Karlovy Studánky (200 m)
Vlakové spojení: Bruntál, odtud autobusem

sportovní možnosti

Zimní aktivity: Nejbližší vlek je ve vzdálenosti 200 m. V zimním období jsou zde vhodné podmínky pro zimní sporty, 6 vleků a sjezdovek různé obtížnosti a upravené běžecké tratě. Do vrcholové části Jeseníků (Ovčárna, Praděd) jezdí kyvadlová doprava. Možnost zapůjčení lyžařské výzbroje v místě. Alternativou k zimním radovánkám je možnost využití vodoléčebného programu a fitness centra v Karlově Studánce, případně krytého bazénu a sauny přímo v Karlově Studánce.

Letní aktivity: V letním a podzimním období jsou zde výborné podmínky pro turistiku a cykloturistiku. Proslulé vodopády Bílé Opavy jsou vzdáleny pouze 2 km od našeho zařízení. V bezprostředním okolí zařízení jsou ideální podmínky pro sběr lesních plodů, zvláště borůvek a hřibů. Nebližší koupaliště je ve Vrbně p. Pradědem (7 km). Nezávisle na ročním období se Karlova Studánka vyznačuje bezkonkurenčními klimatickými podmínkami a zdejší kvalita ovzduší patří k nejlepším ve střední Evropě.

Služby

Služby a vybavení pokoje:

koupelna se sprchou tv wc internet parkoviště uzavřené

Sportovní možnosti:

golf

Tento objekt zatím nikdo nerecenzoval. Buďte první.

Přidat recenzi

50.076645 17.315045

Kam na výlet v okolí

Sovinec

Sovinec

Komplex hradu (pevnosti) na skalnatém výběžku v horském údolí Nízkého Jeseníku. Hrad založili příslušníci rodu, kteří se po hradě píší od roku 1348. Za účast v protihabsburské revoltě byl hrad zkonfiskován Janu Kobylkovi z Kobylího, který jej v roce 1600 vyženil a dostal se do majetku řádu německých rytířů.

více »

Zámek Velké Losiny

Zámek Velké Losiny

Složitý zámecký komplex s parkem v širokém údolí opodál obce Velké Losiny. Území okolo Losin dlouho patřilo královské komoře, ale bylo stále zastavováno. Zástavní držitelé zde postavili tvrz, která se připomíná ještě roku 1577. Jejím pozůstatkem je silná zaoblená zeď a gotický portál branky ve východním křídle.

více »

Ubytování Jeseníky

Pensionek U Seifertů je zařazen v sekcích ubytování Jeseníky, ubytování Karlova Studánka a Ubytování v soukromí Jeseníky. Jeseníky a dovolená v tomto hotelu nebude zklamáním. Ostatně ani jinde, protože příjemné levné ubytování Jeseníky nabízejí skoro na každém kroku. V zimě vás budou s nadšením vítat sjezdovky Jeseníky, na dovolenou v létě si nezapoměňte nastudovat naši sekci s tipy na výlety.

Naše Hory nabízí přehledné vyhledávání ubytování v Krkonoších, v Jeseníkách a nebo třeba lokalitách jako Tatry. Rezervace ubytování na horách přes tento web je snadná. Je jedno, jestli vás zajímá dovolená s rodinou nebo ubytování Silvestr, jsme tady pro vás. České hory i slovenské hory se už na vás těší.