Jeseníky » Karlova Studánka Penzion Jiří Ochotský Pensiony

  • Karlova Studánka 56
  • 793 24 Karlova Studánka

Rezervace




Dostupné ubytovací kapacity:

  • 3 pokojové apartmá,
  • 2x 2 lůžka,
  • 1x 3 lůžka,
  • možnost 2 přistýlek
9

Cena

Základní ceník pro 1 osobu na 1 noc:

  • 240 Kč

základní popis

Apartmán má 3 ložnice, plně vybavenou kuchyň s lednicí, plyn. sporákem, koupelnu s automatickou pračkou, WC. Apartmán má samostatný vchod, takže naši hosté nejsou rušeni.
V  přístavku u domu nabízíme další ubytování s komplektním zařízením, zejména  výhodné pro rodiny s dětmi.
V blízkosti (200 m) se nacházejí 3 nové tenisové kurty. Pro rekreanty je možnost zakoupení lázeňských procedur – nejlépe v mimo sezónním období.

Zimní aktivity: Lyžařský vlek 600m dlouhý je od pensionu 150 m. V zimním období jsou zde vhodné podmínky pro zimní sporty, Praděd - 6 vleků a sjezdovek různé obtížnosti a upravené běžecké tratě. Do vrcholové části Jeseníků (Ovčárna, Praděd) jezdí kyvadlová doprava. Možnost zapůjčení lyžařské výzbroje v místě. Alternativou k zimním radovánkám je možnost využití vodoléčebného programu a fitness centra v Karlově Studánce, případně krytého bazénu a sauny v přilehlém okresním městě Bruntál (20 km) a Břidličné.
Letní aktivity: V letním a podzimním období jsou zde výborné podmínky pro turistiku a cykloturistiku. Proslulé vodopády Bílé Opavy jsou vzdáleny pouze 2 km od našeho zařízení. V bezprostředním okolí zařízení jsou ideální podmínky pro sběr lesních plodů, zvláště borůvek a hřibů. Nejbližší koupaliště je ve Vrbně p. Pradědem (7 km), přírodní koupaliště ve Andělské hoře (4 km), Slezská Harta – možnost koupání a rybolovu (23 Km). Nezávisle na ročním období se Karlova Studánka vyznačuje bezkonkurenčními klimatickými podmínkami a zdejší kvalita ovzduší patří k nejlepším ve střední Evropě. Nový bazén v lázních Karlova Studánka k celoročnímu používání.
 


Celoroční ceny: 
od 240,- Kč osoba / noc    



Mimosezóna (od 16.4. do 15.6., říjen - listopad, do 15.prosince)
230,- Kč osoba / noc 
děti do 12-ti let sleva 20 %.  


Volná kapacita ubytování v přístavku o domu:
  12 lůžek pro 4 osoby 
cena za osobu je 250,-Kč, děti do 12 let  - 20% sleva!!!. 

Volná kapacita - Vánoce a Silvestr 2011
1 x pokoj (2 dospělí + 2 děti)
3 x pokoj ( 6 dospělých + 2 děti) 

Cena:  320 Kč/os/noc
              256 Kč/dítě do 12 let/ noc

poskytované služby

V letním období možné posezení v pergole u domu, možné opékání,grilování a uzení.
Parkoviště pro 2 auta na vyhrazeném místě u domu. Po domluvě povoleny domácí zvířata.

Zajistíme odstřel srnčí, jelení a černé zvěře v okolí Karlové Studánky – Praděd, včetně ubytování!
Doporučujeme ambulatní léčbu ve zdravém horském prostředí v lázních Karlova Studánka.

popis okolí

Ubytování se nachází v klidné části Karlovy Studánky v nadmořské výšce 850 m. n. m.

příjezd

Autobusové spojení: přímé spoje z velkých okresních měst do Karlovy Studánky ( 200 m )
Vlakové spojení: Bruntál, odtud autobusem

Služby

Služby a vybavení pokoje:

koupelna se sprchou lednice tv wc parkoviště otevřené praní a žehlení domácím zvířatům vstup povolen

Sportovní možnosti:

bazén venkovní bazén vnitřní cyklotrasa fitcentrum koupání lyžařské vleky masáže půjčovna lyží rybolov sauna tenisový kurt

Dojem

Byli jsme zde velmi spokojeni. pozdravujeme pana Ochotského.

Ubytování

Služby

Okolí

Dojem

Spokojenost

Poloha

Jiřina Roháčková 2011-04-15 10:58:37

Ubytování

Služby

Okolí

Dojem

Spokojenost

Poloha

Jan Fojtík 2011-09-12 14:08:29

Přidat rezenci

 PočetCenaTyp pokojeTermínStravaMáte zájem?
Last minute4280.00 Kč/osoba/nocvolná kapacita12.02.2012-19.02.2012bez jídlarezervovat
PoznámkaLyžařský vlek a restaurace 100 m od objektu. Děti do 12 let 20% sleva.
Last minute4280.00 Kč/osoba/nocvolná kapacita25.02.2012-10.03.2012bez jídlarezervovat
PoznámkaLyžařský vlek a restaurace 100 m od objektu. Děti do 12 let 20% sleva.
Last minute4280.00 Kč/osoba/nocvolná kapacita11.03.2012-25.03.2012bez jídlarezervovat
PoznámkaLyžařský vlek a restaurace 100 m od objektu. Děti do 12 let 20% sleva.
Last minute4280.00 Kč/osoba/nocvolná kapacita26.03.2012-31.03.2012bez jídlarezervovat
PoznámkaLyžařský vlek a restaurace 100 m od objektu. Děti do 12 let 20% sleva.
50.076249 17.314674

Tip na výlet

Sovinec

Sovinec

Komplex hradu (pevnosti) na skalnatém výběžku v horském údolí Nízkého Jeseníku. Hrad založili příslušníci rodu, kteří se po hradě píší od roku 1348. Za účast v protihabsburské revoltě byl hrad zkonfiskován Janu Kobylkovi z Kobylího, který jej v roce 1600 vyženil a dostal se do majetku řádu německých rytířů.

více »

Zámek Velké Losiny

Zámek Velké Losiny

Složitý zámecký komplex s parkem v širokém údolí opodál obce. Území okolo Losin dlouho patřilo královské komoře, ale bylo stále zastavováno. Zástavní držitelé zde postavili tvrz, která se připomíná ještě roku 1577. Jejím pozůstatkem je silná zaoblená zeď a gotický portál branky ve východním křídle.

více »

Rejvíz

Rejvíz

Na rozlehlé ploše 270 ha se rozkládá státní přírodní rezervace, která láká svými unikátními rašeliništěmi kolem Malého a Velkého mechového jezírka, jejiž původ se odhaduje na období před šesti až devíti tisíci lety. Velké mechové jezírko je přístupno naučnou stezkou po haťovém chodníku.

více »

Raduň

Raduň

Středověká tvrz byla v průběhu 16. století za Tvorkovských z Kravař přestavována na renesanční zámek. Časem zchátralý objekt byl na popud Jana Larisch-Mönnicha v letech 1816-1822 celkově upravován; projekt empírové adaptace vypracoval Johann Anton Englisch.

více »

Arboretum Nový Dvůr

Arboretum Nový Dvůr

Arboretum v Novém Dvoře u Opavy nabízí bohatou sbírku domácích a cizokrajných dřevin, subtropických a tropických rostlin a zástupců dřevin a bylin ze všech kontinentů světa. Právem bývá bohatá sbírka dřevin nazývána "Dřeviny pěti světadílů". V arboretu roste na 7 000 druhů rostlin, dřevin a bylin, jejich variet, kultivarů a zahradních odrůd.

více »