Dostupné ubytovací kapacity:

1x 2 lůžkový pokoj, 1x 4 lůžkový pokoj

6

Cena

Základní ceník pro 1 osobu na 1 noc:

  • 200 Kč

základní popis

Společenská místnost s krbem, SAUNA, plně vybavená kuchyň (plynový sporák, trouba, kávovar, varná konvice, mikrovlnná trouba, lednice), 2 pokoje v podkroví, sociální zařízení – sprcha, WC. Venkovní posezení s venkovním krbem, grill, ohniště. Penzion Maruška se nachází v klidné části obce Dolní Moravice, 5 km od rekreačního centra Malá Morávka. Nejbližší vleky jsou 2 km.

Zimní aktivity: Nejbližší vleky 2 km Nová Ves, vyhlášené lyžařské středisko Karlov 6 km (k dispozici je 10 lyž. vleků o délce 250 - 800 m a převýšení 40 - 188 m.), Praděd – Ovčárna 12 km, v okolí jsou upravované běžecké tratě.Krytý bazén – Břidličná 7 km, Bruntál 16 km. Bowling, squasch – Bruntál, Kuželky – Rýmařov.

Letní aktivity: V této lokalitě se nacházejí 2 rybníky vhodné ke koupání i k rybaření (rybářský lístek lze zajistit na obecním úřadě). Zájemci o vyjížďky na koních si také přijdou na své, neboť v obci je středisko jezdeckého sportu. Jsou zde vybudovány cykloturistické trasy a jsou značeni dle náročnosti. Typ na výlet : Karlova Studánka, Praděd, hrad Sovinec, hrad Bouzov, jeskyně Javoříčko, Mladeč, Pomezí, zámek Úsov, zámek Bruntál, galerie v Kapli Bruntál, Rešovské vodopády, Uhlířský vrch Bruntál, museum v Karlovicích, zámek Velké Losiny, zde možno navštívit termální koupaliště a shlédnout výrobu ručního papíru, museum v Rýmařově . Autobusové.

Autobusové spojení: 1 km od penzionu zastávka – Dolní Moravice
Vlakové spojení: Vlak z Rýmařova – 7 km, odtud autobus do Dolní Moravice - 7 km.

Cena léto: 200 Kč/osoba/noc
Cena zima: 220 Kč/osoba/noc

Slevy a další
:  
Děti do 6-ti let ZDARMA.
Děti do 15-ti let sleva 50 %. 

Služby

Služby a vybavení pokoje:

koupelna se sprchou vlastní soc. zařízení mimo pokoj lednice wc

Sportovní možnosti:

cyklotrasa jízda na koni lyžařské vleky sauna

Tento objekt zatím nikdo nerecenzoval. Buďte první.

Přidat recenzi

49.978618 17.310784

Kam na výlet v okolí

Sovinec

Sovinec

Komplex hradu (pevnosti) na skalnatém výběžku v horském údolí Nízkého Jeseníku. Hrad založili příslušníci rodu, kteří se po hradě píší od roku 1348. Za účast v protihabsburské revoltě byl hrad zkonfiskován Janu Kobylkovi z Kobylího, který jej v roce 1600 vyženil a dostal se do majetku řádu německých rytířů.

více »

Zámek Velké Losiny

Zámek Velké Losiny

Složitý zámecký komplex s parkem v širokém údolí opodál obce Velké Losiny. Území okolo Losin dlouho patřilo královské komoře, ale bylo stále zastavováno. Zástavní držitelé zde postavili tvrz, která se připomíná ještě roku 1577. Jejím pozůstatkem je silná zaoblená zeď a gotický portál branky ve východním křídle.

více »

Ubytování Jeseníky

Penzion Maruška je zařazen v sekcích ubytování Jeseníky, ubytování Malá Morávka a Chata, chalupa, roubenka Jeseníky. Jeseníky a dovolená v tomto hotelu nebude zklamáním. Ostatně ani jinde, protože příjemné levné ubytování Jeseníky nabízejí skoro na každém kroku. V zimě vás budou s nadšením vítat sjezdovky Jeseníky, na dovolenou v létě si nezapoměňte nastudovat naši sekci s tipy na výlety.

Naše Hory nabízí přehledné vyhledávání ubytování v Krkonoších, v Jeseníkách a nebo třeba lokalitách jako Tatry. Rezervace ubytování na horách přes tento web je snadná. Je jedno, jestli vás zajímá dovolená s rodinou nebo ubytování Silvestr, jsme tady pro vás. České hory i slovenské hory se už na vás těší.