Šumava » Churáňov Penzion U Horejšů Pensiony
- Zadov 19
- 384 73 Stachy
- Tel.: +420 777 606 877
- Mobil.: +420 777 606 877 (Ptáčková),
- Web.: http://www.sumava-zadov.cz
- Poslat e-mail
Dostupné ubytovací kapacity:
dva pokoje dvoulůžkové, dva pokoje třílůžkové, čtyři pokoje dvoulůžkové s přistýlkou a jeden apartmán
25
Cena
Základní ceník pro 1 osobu na 1 noc:
- 360 Kč
- 440 Kč
- 530 Kč
základní popis
Všechny pokoje vybaveny soc. zařízením, BTV a ledničkou. V penzionu vybavená kuchyňka s jídelnou a úschovna kol a lyží.
Součástí penzionu: restaurace, obchod, půjčovna horských kol, lyžařský vlek.
Stravování: Stravování vlastní, nebo možnost snídaně, polopenze a nebo nezávazně v naší restauraci.
Parkování před objektem zdarma. Wifi internet připojení zdarma.
RELAXZADOV : Bowling centrum, info středisko, sport shop.
Penzion U Horejšů byl postaven a otevřen v roce 2000. Majitelé navázali na tradici sahající do předválečných let, kdy na Zadově začalo vznikat turistické středisko. Bohužel tehdejší soukromé podnikání přerušil na padesát let komunistický režim a tak se původní majitel tehdejšího pohostinství, na jehož místě penzion vyrostl, bohužel nedožil. V největším Šumavském středisku tak vznikl jedinečný areál ubytovacích a pohostinských služeb pro širokou veřejnost. Díky své poloze na okraji Národního parku, vlastnímu bohatému vybavení a lidovým cenám je penzion velmi oblíben nejen v sezónách letní a zimní, ale i na jaře a především v podzimní houbařské sezóně. Našich služeb využívá mnoho významných osobností z oblasti jak sportovní, tak i politické a umělecké. Jednou z nejvýznamnějších osobností je Katka Neumannová, která má vztah k tomuto místu, jako k základně svého podpůrného týmu.
V roce 2007 bylo otevřeno nové sportovně relaxační centrum pod názvem RELAXZADOV. Najdete v něm bowling bar, videsimulátory, kulečníky, šipky, fotbálky, hokeje, jukebox. V dalších prostorech můžete navštívit informační středisko a sport shop.
Zimní aktivity: Lyžařský areál – 2x sedačková lanovka, 4 vleky, 6 sjezdovek 250 – 1200m, 50 – 70 Km běžeckých stop.
Letní aktivity: Především krásná příroda vyzívající k auto, cyklo nebo pěší turistice. U nás si můžete půjčit kolo, koupit mapu, v okolí si zahrát tenis či nohejbal, nebo jen tak posedět na terase s vyhlídkou na panoráma Šumavy. Za návštěvu rozhodně stojí prameny Vltavy, vyhlídková věž na Poledníku, prales Boubín, hrad Kašperk a další.
Autobusové spojení: Přímé spoje z Prahy, Strakonic a Vimperka. S jedním přestupem z Plzně, Českých Budějovic a Brna. Konečná stanice Stachy-Zadov je přímo u našeho penzionu.
Vlakové spojení: Nejbližší vlakové stanice ve Vimperku (15km) a ve Strakonicích (40km).
Cena léto
360 Kč/osoba/noc
Cena zima
360 Kč/osoba/noc
Slevy a další
Silvestrovský týden 500Kč/osoba/noc. Jen celý týden.Dítě do 10 let 20% sleva.
Dítě do tří let 50,-Kč/noc.
Slevy pro děti platí při využití přistýlky a v doprovodu dvou dospělých.
Dovolená na Šumavě?
To je pobyt v areálu "U Horejšů".
V letních měsících můžete využít mnoha našich služeb. U nás můžete strávit dovolenou za každého počasí. Když je hezky máme pro Vás tip na výlet, každý den někam jinam. Chcete li si odpočnout nebo je venku zrovna sychravo, v našem sport baru si nejen zahrajete bowling, ale můžete sledovat sportovní pořady na plazmě a na projekci, k tomu si dáte osvěžující míchaný nápoj nebo pivko, víno či točenou kofolu.
Služby
Služby a vybavení pokoje:
koupelna se sprchou wc domácím zvířatům vstup povolen
Tento objekt zatím nikdo nerecenzoval. Buďte první.




