Ubytování Jeseníky » Horské chaty Ramzová Ramzová rekreační středisko Horské chaty
- Ramzová
- 788 25 Ramzová
- Tel.: +420 541 142 963
- Fax.: recepce@hotel-palacky.cz
- Web.: http://www.kam.vutbr.cz/ramzova
- Poslat e-mail
Dostupné ubytovací kapacity:
Cena
Základní ceník pro 1 osobu na 1 noc:
- 306 Kč
Slevy:
-
20
%
-
100
%
rozšířený ceník dle ročního období
| 1.1. 2011 12.3. 2011 | 12.3. 2011 19.3. 2011 | 19.3. 2011 23.12. 2011 | 23.12. 2011 1.1. 2012 | |
| jednolůžkový pokoj | 306 Kč | 419 Kč | 306 Kč | 419 Kč |
základní popis
Celková kapacita jednotlivých chat je 72 lůžek ve 4 chatách. Pokoje jsou dvoulůžkové až pětilůžkové s vlastním sociálním zařízením, plně vybavenou kuchyní nebo kuchyňským koutem, televizorem s digitálním příjmem.
poskytované služby
Ložní a koupelové prádlo je v ceně, za poplatek možno využít pračku se sušičkou. Součástí areálu jsou společenské místnosti, stolní tenis, kulečník, lyžárny a kolárny.
firemní akce
Pro firemní akce je možné využít společenských místností v každé chatě.
popis okolí
Chaty Ramzová se nachází přímo v Ramzovském sedle, 10 km jihozápadně od Jeseníku, u SKI areálu Ramzová a Petříkov. Areál má 17 lyžařských vleků, 6km sjezdovek, některé osvětlené a uměle zasněžované. V létě je areál výchozím bodem na hřebeny přes Šerák, na své si přijdou i vyznavači horských kol.
příjezd
Automobilem (parkování přímo u apartmánů bez poplatku), rychlíkem nebo osobním vlakem (nádraží vzdáleno 700 m).
pro děti
Horské minikáry, bobová dráha, snow tubing, snowcart, koupaliště, krytý bazén
sportovní možnosti
Horské minikáry, bobová dráha, snow tubing, snowcart, koupaliště, krytý bazén, lyžování, pěší tůry, horská kola.
stravovací služby
Ubytování je zajištěno bez stravování (vlastní vaření v plně vybavených kuchyních nebo využití restaurace vzdálené 50 m).
tipy na výlet
Termální koupaliště Velké Losiny, koupání je možné i v zatopených lomech v okolí, koupaliště a krytý bazén v Jeseníku, výlet do jeskyní Na Pomezí, přírodní rezervace Rejvíz, na rozhlednu Zlatý Chlum.
Služby
Služby a vybavení pokoje:
kabelová televize koupelna se sprchou lednice tv wc parkoviště otevřené praní a žehlení domácím zvířatům vstup povolen
Sportovní možnosti:
cyklotrasa kulečník lyžařské vleky ping pong úschovna kol
Dostupné kapacity kongresových místností
zasedací salónky: 10
Tento objekt zatím nikdo nerecenzoval. Buďte první.

