Dolní Morava - Dětský park

Dolní Morava - Dětský park

Přijďte navšítívit nově vybudované dětské hřiště. Hřiště a aktivity v něm jsou určeny pro ty úplně nejmenší až po odrostlejší. Zařádit si zde mohou bez nadsázky opravdu všichni. Pro nejmenší je přímo u bufetu skluzavka s prolézačkami, také je v parku k dispozici nafukovací hrad se skluzavkou, bungee trampolína, kolotoč pro nejmenší a velký hit - 4 místné trampolíny.

www.dolnimorava.cz

Tipy na výlet - Králický Sněžník

Dolní Morava - bobová dráha

Skvělá atrakce a adrenalinový zážitek na jedné z nejdelších a svým profilem nejzajímavějších bobových drah ČR.

Detail výletu

Dolní Morava - Disc golf Park

Jedná se rozrůstající outdoorovou aktivitu, která je vhodná pro každého. Hlavní pointa se velmi podobá té golfové, ale místo míčků a holí používá DiscGolfista plastové talíře, disky (frisbee).

Detail výletu

Dolní Morava - Adrenalin park

Impozantní 14 metrů vysoká dřevěná výšková stavba, tvoří dominantu lanového centra. Je ideální základnou pro Powerfan, Big Swing a lanovky, které v celkové délce 400 metrů z nejvyššího bodu této věže začínají.

Detail výletu

Dolní Morava - Dětský park

Přijďte navšítívit nově vybudované dětské hřiště. Hřiště a aktivity v něm jsou určeny pro ty úplně nejmenší až po odrostlejší.

Detail výletu

Králický Sněžník

toto pohraniční pohoří mezi Českou republikou a Polskem soupeří svou krásou a výškou s Hrubým Jeseníkem. Jeho středem je mohutná kupa Králický Sněžník s výškou 1 424 m, s nádhernými výhledy na všechny strany. Nápadnými kopci jsou pohraniční Malý Góra, který při pohledu z Kladské kotliny zastiňuje Králický Sněžník.

Detail výletu

Linie opevnění Králicko

Pevnostní oblast s největší koncentrací vojenských objektů. Celoročně přístupné vojenské muzeum nabízí historickou expozici věnovanou armádě a obraně státu. Za pozornost stojí každoroční bojové ukázky dobové výzbroje, uniformy, vozidla i taktika bojujících.

Detail výletu

Králíky

Klášter a poutní kostel Nanebevzetí Panny Marie na Mariánském kopci byl vybudován v letech 1696 až 1710. Koncem 19. století sem přesídlili redemptoristé, kteří významně pozměnili tvář kláštera. Ambity kláštera s hroby mnichů, bazilika i kaple Svatých schodů jsou nyní na požádání přístupné pro veřejnost.

Detail výletu

Ski-areál Kareš - letní lyžování a horské minikáry v Koutech nad Desnou

Navštivte letní atrakci pro malé i velké. Na kopec Vás vyveze vlek a odtud již musíte sami – každý si může individuálně zvolit rychlost jízdy. Občerstvení v místě zajištěno. Délka vleku: 210 m Délka dráhy: 389 m Provozní doba: červenec - srpen od 9 – 20 hod.

Detail výletu

Hrad Sovinec

Komplex hradu (pevnosti) na skalnatém výběžku v horském údolí Nízkého Jeseníku. Hrad založili příslušníci rodu, kteří se po hradě píší od roku 1348. Za účast v protihabsburské revoltě byl hrad zkonfiskován Janu Kobylkovi z Kobylího, který jej v roce 1600 vyženil a dostal se do majetku řádu německých rytířů.

Detail výletu

Velké Losiny

Složitý zámecký komplex s parkem v širokém údolí opodál obce. Území okolo Losin dlouho patřilo královské komoře, ale bylo stále zastavováno. Zástavní držitelé zde postavili tvrz, která se připomíná ještě roku 1577. Jejím pozůstatkem je silná zaoblená zeď a gotický portál branky ve východním křídle.

Detail výletu

zobrazit po