Váš nestranný průvodce po českých a slovenských horách již od roku 2001

Penzion Aurum

Typ ubytování:
Penzion  
Základní cena:
350,- Kč 
Cena za:
osoba/noc 
Cena zahrnuje:
snídaně 
Kapacita:
41 osob
Min. délka pobytu:
2 noci 
Check-in:
13:00-18:00 
Země:
Česká republika 
Region:
Moravskoslezský kraj 
Okres:
Bruntál 
Obec:
Malá Morávka 
Část obce:
 
GPS:
50.018131, 17.296075 
Check-out::
do 10:00 

Příjemné chvíle a dovolenou zaručeně zažijete v Penzionu Aurum. Objekt se nachází v místě Hrubého Jeseníku, v obci Karlov pod Pradědem, který je známý různými sportovními možnostmi. Penzion se nachází necelých 6 kilomentrů od vrcholu hory Praděd.

Penzion je rozdělen na dvě části, jednou z nich jsou apartmány, které jsou především pro náročnější hosty. Druhá část je tvořena samostatnými chatkami, kde si hosté mohou vybrat jak ze standardních tak z luxusní chatky.

CHATKY:

Samostatná chatka LUX A5 je umístěna v těsné blízkosti hlavní budovy (Penzion Aurum). V přízemí chatky se nachází dvě lůžka a sociální zařízení, v prvním patře další dvě. K dispozici jsou 2 přistýlky. Součástí každého pokoje je televizní přijímač, kávovar, minibar, aj.

Chatka Standard - v chatkách jsou dvě ložnice, jedna s kapacitou 4 lůžka a druhá s kapacitou 3 lůžka, dále vlastní sociální zařízení situované v přízemí. Součástí přízemí je televizor

Chaty se nachází v přímé blízkosti sedačkové lanovky SKI areálu Karlov.

APARTMÁNY:

Apartmány se nachází přímo v hlavní budově penzionu Aurum.

Apartmán LUX A1 - apartmán má kapacitu 2+1, apartmán má vytápěnou podlahu a rustikální nábytek. V každém apartmánu mohou hosté použít televizor se satelitem, WiFi, telefon, minibar. Součástí pokojů je sociální zařízení s masážním WC, hydromasážním boxem a vysoušečem vlasů.

Apartmán LUX A2 - kapacita dvě osoby s možností dvou přistýlek, rustikální nábytek, vytápěná podlaha. V každém apartmánu mohou hosté použít televizor se satelitem, WiFi, telefon, minibar. Sociální zařízení s masážním WC, parní hydromasážní box, masážní systém nohou, masážní křeslo.

Součástí penzionu je stylová restaurace. Hosté si mohou objednat různé speciální gastronomické speciality, českou i zahraniční kuchyni. Restaurace nabízí snídaně, obědy a večeře.

 

 

Vybavení ubytování a volný čas

Vybavení ubytování a volný čas
  • Cyklotrasy
  • Letní sporty
  • Památky
  • Parkování
  • Pěší trasy
  • Pro děti
  • Příroda
  • Zimní sporty
Schovat pozadí