Váš nestranný průvodce po českých a slovenských horách již od roku 2001

Ranč pod Rejvízem

Typ ubytování:
Apartmán  
Základní cena:
390,- Kč 
Cena za:
osoba/noc 
Cena zahrnuje:
bez stravy 
Kapacita:
22 osob
Min. délka pobytu:
1 noc 
Check-in:
14:00 
Země:
Česká republika 
Region:
Olomoucký kraj 
Okres:
Jeseník 
Obec:
Zlaté Hory 
Část obce:
 
GPS:
50.257362, 17.348620 
Check-out::
10:00 

Ranč pod Revízem je vybaven vlastním soukromým parkovištěm a nabízí ubytování v nově zrekonstruovaném objektu původní kamenné hospodářské budovy pocházející z roku 1936. Tato budova je vybavena samostatnými bytovými jednotkami s vlastní televizí, plně vybaveným kuchyňským koutem ( el. sporák, lednička, mikrovlná trouba, varná konvice, veškeré nádobí apod.), jídelním koutem a vlastním sociálním zařízením.

Toto vybavení Vám umožní zvolit mezi stravováním ze svých vlastních zásob nebo využít možnosti kombinace námi nabízených snídaní a případně dalších jídel dle individuální domluvy při rezervaci nebo v průběhu pobytu. K přátelskému posezení hostů je k dispozici útulná společenská místnost, vybavená televizorem s DVD a sedacími soupravami. V přízemí objektu je k dispozici prostorná herna s kulečníkem, stolním tenisem a stolním fotbalem. Herna je také vybavena projekčním zařízením a je kvalitně ozvučena (vhodné pro firemní prezentace). Dále je zde k dispozici stylová jídelna, sauna a posilovna. Venku je k dispozici velká zastřešená pergola s vnitřním osvětlením, vybavená pohodlným srubovým posezením a dvěma kamennými krby pro venkovní grilování na roštu. V zimě je zde k dispozici lyžárna.

Další informace

Vybavení ubytování a volný čas

Vybavení ubytování a volný čas
 • Cyklotrasy
 • Letní sporty
 • Památky
 • Parkování
 • Pěší trasy
 • Pro děti
 • Příroda
 • Zimní sporty

Další informace

Poskytované služby:

Firemní akce:

Team Building – Upevnění kolektivu
Tyto kurzy prostřednictvím neobvyklého společného zážitku pomáhají stmelit skupinu. Účastníci, kteří se znali jen z kanceláře, po telefonu či dokonce vůbec, potkávají své kolegy ve velmi nezvyklých situacích. Kurz je pro ně velkou příležitostí přirozeně prolomit bariéry a dostat se k sobě mnohem blíž. Výjimečné zážitky a atmosféra na kurzu výrazně napomáhají vytváření pocitu sounáležitosti ve skupině a posilují loajalitu k firmě. Jsou vhodné i pro velké pracovní kolektivy

Sportovní možnosti:

Relax služby: ZDARMA pro naše hosty společenská místnost, posilovna a stolní fotbal
Jízda na koni: dohodou (upřesní Ing. Cihelka)
Ustájení Vašeho koně:  dohodou

O turistických zajímavostech, památkách, cyklotrasách, pěších trasách, sportovních a společenských regionálních akcích a dalších zajímavostech z našeho kraje Vás budeme informovat aktuálně na místě. V létě je zde velké množství turistických stezek a cyklostezek, v zimě zase množství lyžarškých sjezdovek.   

Nabízíme ustájení Vašeho koně. Pokud koně nevlastníte, nabízíme Vám možnost vyjížďky a procházky na našich koních na vlastních pozemcích (louky a pastviny cca 500 Ha). Součástí všech relaxačních aktivit u koní je možnost se aktivně účastnit spolu s naším ošetřovatelem všech prací, souvisejících s každodenní péčí o tato zvířata.

Další vybavení:

Vybavení pokoje

 • koupelna se sprchou
 • wc
 • lednice

Dostupné služby

 • sauna
 • domácím zvířatům vstup povolen
Schovat pozadí