Váš nestranný průvodce po českých a slovenských horách již od roku 2001

Hotel Farma Vysoká

Typ ubytování:
Hotel  
Základní cena:
890,- Kč 
Cena za:
pokoj/noc 
Cena zahrnuje:
snídaně 
Kapacita:
38 osob
Min. délka pobytu:
1 noc 
Check-in:
12:00-20:00 
Země:
Česká republika 
Region:
Liberecký kraj 
Okres:
Liberec 
Obec:
Chrastava 
Část obce:
 
GPS:
50.831123, 14.978022 
Check-out::
08:00-11:00 

Farma Vysoká se nachází v malebné podhorské oblasti osady Vysoká, spadající pod město Chrastava. Svou polohou a kapacitou je farma Vysoká ideálním prostředím pro rekreaci všech milovníků koňské turistiky.
Hotel nabízí ubytování v pokojích s nadstandardními rozměry s vlastním sociálním vybavením, masivní dubový nábytek, pokojové internetové připojení (též pro notebook bez wifi vybav.), televize s DVD. Kapacitně jsou v hotelu k dispozici 2 jednolůžkové pokoje, 13 dvoulůžkových pokojů, 7 přistýlek pro 1 až 2 osoby, 1 apartmán pro 2 až 4 osoby.
Všechny pokoje jsou nekuřácké.
V restauraci je k dispozici kuřácký koutek.

Další informace

Vybavení ubytování a volný čas

Vybavení ubytování a volný čas
 • Cyklotrasy
 • Letní sporty
 • Památky
 • Parkování
 • Pěší trasy
 • Pro děti
 • Příroda
 • Zimní sporty

Další informace

Poskytované služby:

Jezdectví. Svou polohou a kapacitou je farma Vysoká ideálním prostředím pro rekreaci všech milovníků koňské turistiky a jezdectví. Nabízíme vyjížďky do okolí, tak izolovaného od civilizace, že zapomenete, kde vlastně jste. Otevírající se obzory poskytují výhled na tři různá pohoří, Ještědské, Jizerské a Lužické, pár kilometrů od německých a polských hranic.

Masáže:
Zanechte za sebou stres a strasti všedního dne a nechte se dokonale uvolnit a načerpat novou energii přímo ve vašem pokoji. Nabízíme výběr masáží od zdravotních (sportovní masáž, lymfatická masáž) až po relaxační masáže (čokoládové masáže, medové masáže, masáže vonnými oleji).

Firemní večírky, oslavy narozenin - K dispozici nabízíme prostory naší horní restaurace pro uzavřenou společnost o kapacitě 65 lidí s kompletní obsluhou, pestrým jídelníčkem, prostorem pro kapelu, barem a kuřáckým salónkem.
Svatební hostiny - Nabízíme kompletní uspořádání svatebního dne v krásném prostředí mezi koňmi, s možností samotného obřadu přímo na pastvinách, či po domluvě v kostele Sv. Vavřince v Chrastavě hned pod kopcem, či přímo v našem salónku.
Nabízíme netradiční a atraktivní konferenční prostory. Salonek se nachází v 1.patře budovy. Disponuje terasou a kamenným krbem, který dokresluje jedinečnost prostoru farmy. Jsme přesvědčeni, že díky netypickému, vzdušnému prostoru se stanou i ta méně zábavná školení více efektivními. V případě jakéhokoliv dotazu, na který nenaleznete odpověď níže, neváhejte a kontaktujte nás.

Sportovní možnosti:

12km - vzdálené lyžařské středisko Ještěd, výborné denní i večerní lyžování pro všchny kategorie lyžařů.
16km - vzdálené lyžařské středisko Jizerských hor, výborné nejen pro lyžování, ale vynikající především svými běžeckými tratěmi.
Na farmě Vysoká je k dispozici půjčovna kol : 5 kol pro dospělé a 2 dětská kola.

Stravovací služby:

Restaurace. Náš jídelníček nabízí mnoho druhů jídel z české i zahraniční kuchyně. Nabízíme tématické víkendy se stylovou hudbou až do noci, jako například jehněčí hody, rybí hody, zvěřinový víkend, Country večery, Martinskou husu apod.

Tipy na výlet:

Vysoká je svou unikátní polohou právem nazývána “Nebeskou pastvinou“. Z jejích luk se nám jako na dlani otvírá rozhled na tři různá pohoří, Ještědské, Lužické a Jizerské, uzavírající horizont smrkovými lesy ze severní strany.
Další zajímavá místa jenž zajisté stojí za návštěvu jsou například Botanická zahrada v Liberci, Televizní vysílač a hotel Ještěd, Liberecké muzeum, Frýdlanstký zámek, Zoo - Liberec, atd., vše do 15-20 min jízdy autem

Příjezd:

K Farmě Vysoká se nejlépe dostanete po rychlostní silnici 35 ,10 km od Liberce směrem k německo-polským hranicím.

Pro děti:

dětský koutek

Další vybavení:

Vybavení pokoje

 • wc
 • internet
 • koupelna s vanou

Pro děti

 • dětský koutek

Sportovní možnosti

 • cyklotrasa
 • jízda na koni

Dostupné služby

 • masáže
 • restaurace
Schovat pozadí