Váš nestranný průvodce po českých a slovenských horách již od roku 2001

Horský hotýlek Kladenka

Typ ubytování:
Horský hotel  
Základní cena:
750,- Kč 
Cena za:
os./noc 
Cena zahrnuje:
polopenze 
Kapacita:
52 osob
Min. délka pobytu:
1 noc 
Check-in:
13:00 
Země:
Česká republika 
Region:
Královéhradecký kraj 
Okres:
Trutnov 
Obec:
Pec pod Sněžkou 
Část obce:
 
GPS:
50.681053, 15.744538 
Check-out::
10:00 

Celoročně je k dispozici 52 lůžek v osmnácti 2 – 5 lůžkových pokojích a jednom čtyřlůžkovém apartmánu. Veškeré pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem, televizí s digitálním příjmem a většina z nich nabízí romantický, slunný výhled na panorama Krkonoš. V roce 2007 byly pokoje rekonstruovány, nově vymalovány a kompletně vybaveny novým ložním prádlem, včetně přikrývek a polštářů. Pokoje neustále zdokonalujeme, takže naše návštěvníky stále překvapujeme stoupající kvalitou ubytování. Pokoje lze na požádání dovybavit zařízením pro pobyt s malými dětmi (postýlka, minilednička, varná konvice, teploměr, nočník atd.).

Veškeré prostory hotýlku jsou pokryty wifi sítí pro připojení k internetu. Kuřáci to u nás mají těžké, jelikož se v prostorách hotýlku nekouří cigarety a doutníky. Jako kuřárna poslouží terasa nebo kryté zádveří.

Pro majitele domácích mazlíčků máme dobrou zprávu – pejsci, kočičky, chameleóni a rybičky u nás bydlet mohou.


Kladenka nabízí řadu možností k aktivní zábavě. K dispozici je tu kulečník, nintendo WII,  stolní tenis, fotbálek, šipky, laserová střelnice,  dětský koutek, dětské kino a řada dalších společenských her.

Další informace

Vybavení ubytování a volný čas

Vybavení ubytování a volný čas
 • Cyklotrasy
 • Letní sporty
 • Památky
 • Parkování
 • Pěší trasy
 • Pro děti
 • Příroda
 • Zážitky
 • Zimní sporty

Další informace

Poskytované služby:

Vyhřívaný bazén
Sauna
Laserová střelnice
Stolní tenis
Šipky
Fotbálek
Ruleta
Společenské hry

Nově si u nás na Kladence můžete objednat babysitting pod vedením profesionálních animátorů, kteří s Vašimi dětmi stráví zábavné dopoledne či odpoledne. Pokud byste si rádi vyšli či vyjeli na výlet, které by Vaše dítko nezvládlo, nemusíte se bát, my se o něj postaráme!!!

 

Hotýlek, obklopený horskými loukami, leží na kraji lesa v horní části Javořího dolu v Peci pod Sněžkou ve výšce 1005 metrů nad mořem. Dolní část Javořího dolu zdobí horská říčka Úpa. Z terasy hotýlku se otevírá panoramatický pohled na horský masív, jemuž vévodí nejvyšší hora Krkonoš - Sněžka (1602 m).

Kladenka je vzdálena dva kilometry z centra Pece pod Sněžkou směrem na Černou horu.

Sportovní možnosti:

V Javořím dole jsou v provozu dva dětské (300 m) a jeden velký (650 m) vlek, který je vhodný i pro ty nejnáročnější lyžaře. Na lyžích dojedete ke sjezdovce Javor (dříve též nazývané Labuť) vzdálené 2 km, která je součástí ski areálu s 11 sjezdovkami a řadou běžeckých tratí. Stejně se lze z horní stanice Javoru vrátit na lyžích zpět k hotýlku Kladenka (zhruba 0,5 km). Skiareál nabízí také možnost atraktivního večerního lyžování. 

V blízkosti hotýlku si můžete zapůjčit terénní koloběžky a děti se mohou vyřádit na dětské trampolíně.

Stravovací služby:

O naše hosty se postarají kuchaři pod vedením Ondřeje Slaniny, známého z kulinářského pořadu Kluci v akci.

Tipy na výlet:

V Peci pod Sněžkou můžete navštívit bobovou dráhu, bowling či večerní diskotéku. Pro milovníky golfu je k dispozici v obci Mladé Buky - (16 km) moderní golfové hřiště s cvičným odpalištěm s 11 boxy, dále pak devíti jamkové a špičkové osmnácti jamkové hřiště. Zajímavým zážitkem je výlet lanovkou na nejvyšší horu České republiky - Sněžku - s výhledem na vrcholky Krkonoš (3,5 km).

Příjezd:

V letních měsících lze využít vlastní hotelové parkoviště, v zimě Vás přivezeme z centrálního parkoviště naší rolbou, konstruovanou k přepravě osob nebo sněžným skůtrem. K dopravě na Kladenku lze též využít místní taxi skůtr. Na centrálním parkovišti (směr Sněžka) lze za poplatek cca 800,-Kč ponechat vůz po celou dobu pobytu.

V zimě:
Do Pece pod Sněžkou autem, autobusem nebo vlakem (ČD Ski).
K hotelu v zimním období není možné přijet autem, neboť jediná příjezdová cesta vede přes sjezdovku Javor. Povolenky k vjezdu mají pouze majitelé a provozovatelé chat a hotelů. Dopravit se k nám můžete naší rolbou nebo místním taxi.

V létě:
Po příjezdu do Pece pod Sněžkou pojedete na křižovatce rovně směrem na Ski-areál, minete po pravé straně autobusové nádraží a poštu. Přijedete před parkoviště Zelený potok (v pravo) a budovu Taxi Skútr (v levo). Pro další cestu na Kladenku je nutné mít zakoupenou povolenku k vjezdu.
Povolenku k vjezdu je možné zakoupit cestou do Pece pod Sněžkou v infocentru Veselý výlet v Horním Maršově nebo přímo v infocentru KRNAP v Peci pod Sněžkou. Otevírací doba je každý den od 9.30 do 15.00. Dále pojedete stále rovně až ke sjezdovce Javor, kterou z pravé strany objedete, před budovou označenou Cíl Javor(budova se nachází pod pensionem Melkus) odbočíte ostře doleva na panelovou cestu, po které přejedete sjezdovku Javor a pokračujete stále rovně do lesa. Jakmile po 2 km uvidíte po levé straně chatu Javorka tak odbočte doleva na cestu, po které sjedete až ke Kladence.
Příjezd je možný i z opačné strany okolo Poustevníka přes Zahrádky, Pražskou boudu a Vebrovky. Cesta je poměrně špatná a nedoporučujeme jí. Pokud nedopatřením minete odbočku přes sjezdovku Javor a ocitnete se u Poustevníka, raději se vraťte a odbočte doprava na správnou cestu na Kladenku.

Důležité upozornění: !!!
Počet parkovacích míst u hotelu je omezen. Zároveň Vás žádáme o respektování nařízení pracovníků správy KRNAPu.
Parkovné v Peci pod Sněžkou je v zimní sezóně sezóně 700 Kč za týden nebo 100,- Kč za každý započatý den
Pro podrobný popis cesty do Pece pod Sněžkou autem či autobusem klikněte na příslušný odkaz.

Pro děti:

Pro zábavu nejmenších jsme připravili dětskou hernu, Nintendo Wii, domácí kino s řadou pohádek a nespočetně stolních společenských her.

Další vybavení:

Vybavení pokoje

 • lednice
 • internet
 • wc
 • koupelna se sprchou

Pro děti

 • dětský koutek

Sportovní možnosti

 • koupání v přírodě
 • bazén vnitřní
 • kulečník

Dostupné služby

 • sauna
 • domácím zvířatům vstup povolen
 • restaurace
 • parkoviště
 • masáže
Schovat pozadí