Váš nestranný průvodce po českých a slovenských horách již od roku 2001

Hotel Hořec*

Typ ubytování:
Hotel  
Základní cena:
570,- Kč 
Cena za:
os./noc 
Cena zahrnuje:
snídaně 
Kapacita:
47 osob
Min. délka pobytu:
1 noc 
Check-in:
14:00 
Země:
Česká republika 
Region:
Královéhradecký kraj 
Okres:
Trutnov 
Obec:
Pec pod Sněžkou 
Část obce:
 
GPS:
50.696048, 15.738325 
Check-out::
10:00 

Pokoje jsou vybaveny WC, sprchou nebo vanou, zabudovaným fénem, minibarem, TV a telefonem. V hotelu je výtah a jeden pokoj určený pro pobyt hosta na invalidním vozíku. Lákavá nabídka specialit české kuchyně v hotelové restauraci, v létě posezení na letní terase, klidné posezení v útulné kavárně, využití salonku pro slavnostní příležitosti a uzavřená jednání. Whirpool, možnost masáží. Možnost platby kreditními kartami. Parkování na hotelovém parkovišti. Wifi připojení k internetu.

Další informace

Vybavení ubytování a volný čas

Vybavení ubytování a volný čas
  • Cyklotrasy
  • Letní sporty
  • Památky
  • Parkování
  • Pěší trasy
  • Pro děti
  • Příroda
  • Zimní sporty

Další informace

Poskytované služby:

Sportovní možnosti:

Zimní aktivity: Hotel se nachází přímo v centru Pece pod Sněžkou. V okolí množství upravených sjezdových a běžeckých tratí. Ski areál je od hotelu vzdálen asi 500 m, kde je možno dostat se pomocí přibližovacího vleku (nástupní stanice asi 100 m od hotelu) nebo pomocí ski busu (přeprava zdarma, nástupní stanice u hotelu). Hotel Vám nabízí možnost zajištění výuky v lyžařské škole, včetně zapůjčení lyžařské výzbroje. Večerní lyžování – sjezdovka Javor Pec p. Sněžkou, sjezdovka v Mladých Bukách 8 km.

Letní aktivity: Turistika – výhodná poloha pro výlety do východních i západních Krkonoš. Vrchol nejvyšší hory Sněžky – nástupní stanice lanovky na Sněžku je 1 km, Obří důl , krásné trasy směr Liščí hora, Rozcestí, Výrovka, Luční hora, Luční bouda, údolí Bílého Labe, nádherné cesty úbočím Kozích hřbetů. Mléčná ekologická farma asi 4,5 km.

Další sportovní vyžití: Sauna, fitness (do 50 m), squash, ricochet (do 300 m), tenis, bowling, půjčovna horských kol. Plavecký bazén v Hotelu Horizont v Peci pod Sněžkou a v Trutnově, aquapark v Liberci, v létě koupání v novém trutnovském koupališti. Hraniční přechod do Polska Pomezní boudy (12 km).

Příjezd:

Autobusové spojení: Autobusové nádraží v Peci pod Sněžkou – 100 m od hotelu.
Vlakové spojení: Trutnov nebo Svoboda nad Úpou odtud dále linkovými autobusy.

Další vybavení:

Vybavení pokoje

  • wc
  • koupelna se sprchou
Schovat pozadí