Váš nestranný průvodce po českých a slovenských horách již od roku 2001

Hotel Gendorf ***

Typ ubytování:
Hotel  
Základní cena:
1200,- Kč 
Cena za:
os./noc 
Cena zahrnuje:
snídaně 
Kapacita:
83 osob
Min. délka pobytu:
1 noc 
Check-in:
14:00 
Země:
Česká republika 
Region:
Královéhradecký kraj 
Okres:
Trutnov 
Obec:
Vrchlabí 
Část obce:
 
GPS:
50.625883, 15.612506 
Check-out::
10:00 

Tříhvězdičkový Wellness hotel Gendorf Vrchlabí  nabízí ubytování ve 34 pokojích (79 lůžek), vybavených koupelnou, toaletou, TV/SAT, telefonem s přímou provolbou, připojením k internetu, dále kvalitní stravování v restauraci „Mincovna“, dokonalé relaxační a sportovní služby našeho Wellness centra, komplexní konferenční služby, catering a další doplňkové služby.

K parkování můžete využít podzemní hotelové garáže nebo hotelové parkoviště, popř. i přilehlé městské parkoviště ve Vrchlabí.1 pokoj a prostory v přízemí hotelu jsou bezbariérové. Parkování pro autobus zajistíme zdarma.

Další informace

Vybavení ubytování a volný čas

Vybavení ubytování a volný čas
 • Cyklotrasy
 • Letní sporty
 • Parkování
 • Pěší trasy
 • Pro děti
 • Příroda
 • Zimní sporty

Další informace

Poskytované služby:

Služby našeho wellness centra – masáže (různé druhy-klasická, lavovými kameny, aromamasáž, lymfatická masáž a nově např. medová a čokoládová masáž aj.) stejně jako whirlpool, infrasauna, kosmetické ošetření, solarium, bylinná parní lázeň, rašelinové zábaly, ale i spinnig, aerobic, fitbox, power jóga aj. Vám jistě pomohou načerpat energi a zregenerovat své tělesné a duševní síly. Máme pro Vás připraveny různé wellness balíčky, které Vám upravíme přesně dle Vašeho přání.

Hotel je díky svému vybavení vhodný nejen pro rodinnou nebo skupinovou rekreaci, ale i pro pořádání různých seminářů, firemních prezentací a jednání, tiskových konferencí, módních přehlídek, reprezentativních společenských akcí – cocktailů a různých párty, školení, kursů, slavnostních večeří, svatebních hostin, rodinných či podnikových oslav, pracovních nebo přátelských posezení, sportovních, relaxačních a ozdravných akcí.

Sportovní možnosti:

Zimní aktivity: Nejbližší lyžařské vyžití je v lyžařském areálu Herlíkovice 2 km, sjezdovka je dlouhá 1400 m (umělé zasněžování, noční lyžování, sedačková lanovka), 15 km Špindlerův Mlýn, což je nejznámější středisko zimních sportů, lyžařské areály jsou ideální pro všechny lyžaře, dále je zde bobová dráha a sáňkařská dráha. 12 km Janské Lázně, sjezdovka dlouhá 2 km (kabinková lanovka na Černou horu, umělé zasněžování). Krytý bazén, sauna Jilemnice 8 km, Černý Důl 10 km, 15 km Aquapark Špindlerův Mlýn, 60 km Aquapark Liberec. Krytý zimní stadion s možností zapůjčení bruslí.

Letní aktivity: Mimo budovu je možná návštěva golfového hřiště v Prosečné 5 km, v Mladých Bukách (15 km), projížďky na koních, zapůjčení sportovních potřeb. Městu dominuje renesanční zámek s anglickým parkem, který je přímo na náměstí (není veřejnosti přístupný), dále Augustiniánský klášter (Stálá ekologická expozici Kámen a život, Koncerty vážné hudby), podobně jako tři historické domky na náměstí Míru, (tématické výstavy Krkonošského muzea). Ve městě se nachází kino, kulturní dům (koncerty a divadelní představení), fotbalové hřiště. Jako tipy na výlet doporučujeme návštěvu Hostinného, kde je muzeum antiky, Harrachov se sklářským muzeem, Pec pod Sněžkou – lanovka na nejvyšší horu ČR Sněžku. Dále Jilemnice, kde je zámecká expozice s betlémem, Bozkov s krápníkovými jeskyněmi, Český ráj s Prachovskými skálami, Polsko – Jelenia Góra – prodejní trhy a mnoho dalších.

Popis okolí:

Hotel Gendorf *** se nachází v centru města Vrchlabí, které je necelé 2 km od lyžařského areálu se sedačkovou lanovkou v Herlíkovicích, 15 km od Špindlerova Mlýna, 12 km od Janských Lázní.

Stravovací služby:

Snídaně se podávají v hotelové restauraci, bohatý buffetový výběr je k dispozici denně od 7 do 10 hodin.

Restaurace má velice příjemnou atmosféru, je možné ji využít jako oddělený salonek s kapacitou do 45 osob. Možnost spojit s Malým salonkem do 20 osob.

Příjezd:

Autobusové spojení: 700 m od hotelu se nachází autobusové nádraží.
Vlakové spojení: 800 m od hotelu se nachází vlakové nádraží.

Další vybavení:

Vybavení pokoje

 • koupelna se sprchou
 • wc
 • internet

Sportovní možnosti

 • cyklotrasa
 • lyžařské vleky

Dostupné služby

 • restaurace
 • domácím zvířatům vstup povolen
Schovat pozadí