Váš nestranný průvodce po českých a slovenských horách již od roku 2001

Apartmány a chalupa Katky Neumannové

Typ ubytování:
Apartmán  
Základní cena:
1.500,- Kč 
Cena za:
apartmán/noc 
Cena zahrnuje:
snídaně 
Kapacita:
35 osob
Min. délka pobytu:
2 noci 
Check-in:
 
Země:
Česká republika 
Region:
Jihočeský kraj 
Okres:
Prachatice 
Obec:
Zadov 
Část obce:
 
GPS:
49.070280, 13.625781 
Check-out::
 

ZDÍKOV:
Apartmány jsou nově zařízeny a vybaveny kuchyňským koutem s myčkou, varnou deskou a ledničkou, ve výbavě nechybí TV/SAT a wifi připojení na internet pro volné využití. Apartmány dále mají vlastní sociální zařízení (vana, umyvadlo,WC).

Samozřejmostí při pobytu u nás je možnost využití naší výtečné "domácí" kuchyně. Nabízí Vám tříchodovou večeři v ceně 250,- Kč, resp. 150,- pro děti do 10-ti let.

DOUTNÍČKÁRNA
Celá místnost obložená tmavým masivem, s velkými koženými sedačkami navozuje atmosféru pánského pokoje. Ústředním motivem jsou kovaná kamna s viditelným ohněm na celou výšku místnosti. Nad středem pokoje se nachází těžké kované svítidlo, zároveň čistička vzduchu, neboť místnost má vlastní vzduchotechniku.

MUČÍRNA
Na cestě do sportovně relaxační části chalupy zaujme vstupní hala, kde centrální svítidlo je tvořeno velkou kruhovou vitráží, na podestě soulep všech map Šumavy, nad mapou Pán lesa s přísnou i úsměvnou tváří, za nímž se větví ručně vyrobené tapety s otisky listů šumavských stromů.

PLOVÁRNA
Oddělena od posilovny prosklenou stěnou. Bazén nabízí různé režimy včetně protiproudového plavání. Zájemce může zajít i do finské sauny.


APARTMÁN LUFT:
Vzdušný světlý pokoj s impozantním výhledem do velké dálky. Je prostorný, má vlastní terasu ve štítu objektu 
charakteristickou pro šumavské chalupy. Mezonetový apartmán má velkou třílůžkovou ložnici a ložničku v podkroví.
Vzdušný prostor připomínají letící ptáci na batikách, nad kuchyň-ským stolem pak pták dřevěný, který drží v kovaných pařátech světlo (přilétl sem ze Šenku).

APARTMÁN STRÁŇ:
Apartmán v přízemí s přímým výstupem na vlastní terasu v příkré stráni, na které je chalupa postavena. Slunný pokoj plný zeleně s batikovanými obrazy, s kovanou ozeleněnou pergolou nad kuchyňským koutem.
Pohodlná rozkládací se-dačka v barvě lučních květů s polohovatelným křeslem. Stráň má dvě ložnice s dvojlůžky. Další zajímavé detaily spojené se životem šumavské stráně.

APARTMÁN TŮŇ:
Apartmán v poschodí otočený k lesu s terasou ve štítu jako u pravé šumavské chalupy. Mezonet třílůžková ložnice a 
ložnička v podkroví. Zvlášť zajímavá výzdoba. Pokoji vévodí velká “vodní” vitráž. Nad kuchyní a obytným prostorem přichází světlo též shora světlovody.
Charakter pohádkové tůně navozuje i rozsáhlá sbírka keramických hrníčků (se jmény sportovkyň, které Katka porazila). Podmalováno zvukem vody, probublávající ve skleněném hranolu.

APARTMÁN HVOZD:
V poschodí, obrácen směrem k lesu, s přístupem na zadní terasu. Útulný stinný apartmán s evokací šumavských lesů.
Má jednu ložnici, v obytném prostoru u východu na terasu je další spací kout. Pro oživení je interiér Hvozdu rozčleněn na dvě výškové úrovně.

APARTMÁN ZÁVĚJ:
Apartmán s terasou společnou s Hvozdem, obrácený k lesu. Stinný, v tlumených barvách asociuje šumavskou zimu. Má jednu ložnici. Přístupný ze soukromé části chalupy.

 

Vybavení ubytování a volný čas

Vybavení ubytování a volný čas
  • Cyklotrasy
  • Letní sporty
  • Památky
  • Parkování
  • Pěší trasy
  • Pro děti
  • Příroda
  • Zimní sporty
Schovat pozadí