Dostupné ubytovací kapacity:

1
2
1
10

Cena

Základní ceník pro 1 osobu na 1 noc:

  • 260 Kč

základní popis

Pension se nachází v Karlově Studánce v místní části Hubertov. Zastávka skibusu na středisko Praděd - Ovčárna asi 100 m. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením (WC + sprchový kout) a také lednicí. Hostům je rovněž k dispozici společenská místnost s televizí, kuchyňský kout, v létě venkovní posezení s ohništěm.


Aktuální ceník
260 kč za noc, možnost objednání snídaně
Slevy pro děti po domluvě

popis okolí

Karlova Studánka je označována za místo s nejkvalitnějším ovzduším v ČR. V zimním období skibus na Praděd, 9 km vzdáleno středisko Karlov s řadou vleků a sjezdovek různých délek a obtížnosti, cca 25 km vzdáleno známé středisko Červenohorské Sedlo. Karlova Studánka je i vhodným východiskem pro túry na běžkách.

příjezd

Parkování pro hosty na parkovišti přímo u pensionu.

sportovní možnosti

V letním období vhodné pro pěší turistiku, cykloturistiku, výlety spojené například se sběrem hub či borůvek. V místních lázních je možno zakoupit léčebné procedury.

V zimním období skibus na Praděd, 9 km vzdáleno středisko Karlov s řadou vleků a sjezdovek různých délek a obtížnosti, cca 25 km vzdáleno známé středisko Červenohorské Sedlo. Karlova Studánka je i vhodným východiskem pro túry na běžkách.

Služby

Služby a vybavení pokoje:

koupelna se sprchou lednice wc internet parkoviště otevřené domácím zvířatům vstup povolen

Sportovní možnosti:

cyklotrasa kuželky lyžařské vleky

Tento objekt zatím nikdo nerecenzoval. Buďte první.

Přidat recenzi

50.075767 17.299225

Kam na výlet v okolí

Sovinec

Sovinec

Komplex hradu (pevnosti) na skalnatém výběžku v horském údolí Nízkého Jeseníku. Hrad založili příslušníci rodu, kteří se po hradě píší od roku 1348. Za účast v protihabsburské revoltě byl hrad zkonfiskován Janu Kobylkovi z Kobylího, který jej v roce 1600 vyženil a dostal se do majetku řádu německých rytířů.

více »

Zámek Velké Losiny

Zámek Velké Losiny

Složitý zámecký komplex s parkem v širokém údolí opodál obce Velké Losiny. Území okolo Losin dlouho patřilo královské komoře, ale bylo stále zastavováno. Zástavní držitelé zde postavili tvrz, která se připomíná ještě roku 1577. Jejím pozůstatkem je silná zaoblená zeď a gotický portál branky ve východním křídle.

více »

Ubytování Jeseníky

Pension Na Hubertově je zařazen v sekcích ubytování Jeseníky, ubytování Karlova Studánka a Pension Jeseníky. Jeseníky a dovolená v tomto hotelu nebude zklamáním. Ostatně ani jinde, protože příjemné levné ubytování Jeseníky nabízejí skoro na každém kroku. V zimě vás budou s nadšením vítat sjezdovky Jeseníky, na dovolenou v létě si nezapoměňte nastudovat naši sekci s tipy na výlety.

Naše Hory nabízí přehledné vyhledávání ubytování v Krkonoších, v Jeseníkách a nebo třeba lokalitách jako Tatry. Rezervace ubytování na horách přes tento web je snadná. Je jedno, jestli vás zajímá dovolená s rodinou nebo ubytování Silvestr, jsme tady pro vás. České hory i slovenské hory se už na vás těší.