Váš nestranný průvodce po českých a slovenských horách již od roku 2001

Thermal Park Vrbov

Thermal Park Vrbov

Vítejte v termálním koupališti Vrbov, které je otevřené celý rok a nabízí vám bazény s termální vodou, plnou vynikajících léčivých minerálů, jejíž složení je to nejbohatší ze všech známých minerálních vod Slovenska! Voda je životní silou již od nejstarších dob a ta naše vás může uklidnit, pomůže vám odpočinout si a nabrat novou energii.
Naše termální voda tryská z hloubky 2000 m, na zemském povrchu dosahuje teploty 65 ° C, a proto se musí chladit se studenou vodou, aby se vůbec mohla používat v bazénech. Pobyt v ní pomáhá upevnit zdraví u mnoha nemocí, jako jsou: zánětlivá onemocnění pohybového systému, chronická bronchitida, nemoci nervové soustavy, nemoci srdečního, cévního ústrojí nebo interní balneoterapie. Přírodní léčivá voda svými fyzikálními vlastnostmi a chemickým složením představuje kvalitní zdroj geotermální vody s širokým uplatněním ve vnitřní a vnější balneoterapii. Při onemocnění dýchacího a kardiovaskulárního systému její léčebné využití podporují i příznivé klimatické podmínky lokality.
V nové vstupní budově jsou pokladny, turnikety, šatny, sprchy, terasa na opalování, malý dětský bazén "Slunéčko", občerstvení a vstup do oddechového bazénu s masážními tryskami.
Nový bazén Motýl má teplou termální vodu 36-38 ° C, lavice na sezení a množství masážních trysek.
V areálu termálního koupaliště najdete i 35m dlouhý plavecký bazén s vodou 26 ° C teplou, na jeho konci sedací bazén s masážními tryskami a teplotou vody 38 ° C. Odpočívat můžete i v 50m dlouhém relaxačním bazénu s teplotou vody 30 ° C.
Pro vaše děti jsou připraveny dva bazény s hloubkou 20 až 60 cm a bazén s tobogánem.
Bezplatné parkoviště najdete přímo před vchodem do areálu.

Termální koupaliště Vrbov má výbornou polohu-ve vzdálenosti 10 až 15 km najdete města Poprad, Kežmarok, Levoča, Spišský Novou Ves, hlavní hřeben Vysokých Tater a turistické stezky ve Slovenském ráji.

Schovat pozadí