Váš nestranný průvodce po českých a slovenských horách již od roku 2001

Vyhledejte své ubytování

Cena od 600,- Kč

Apartmán Věra

Domažlice

Máte rádi turistiku, cykloturistiku, houbaření, koupání, lyžování, nebo jiné sportovní aktivity? Přijeďte do klimatických lázní Babylon, které leží v okouzlující krajině Českého lesa.

Apartmán Věra, který Vám poskytne kvalitní ubytování se nachází na okraji obce Babylon nedaleko rybníka, na jehož břehu je vybudováno velmi dobře vybavené přírodní koupaliště s travnatou pláží a písčitým dnem. Obec také nabízí nezpočet jiných sportovních aktivit.

Obývací pokoj apartmánu je vybaven nábytkovou stěnou, rozkládací sedací soupravou, televizí se satelitním příjmem a WIFI připojením k internetu. V ložnici se náchází 2x šatní skříň, komoda, 2x postel a televize s DVB-T příjmem. Koupelna se sprchovým koutem aj. standardním vybavením. Na zahradě je možné využít bazén a gril.

Sportovní možnosti:

bazén venkovní, bazén vnitřní, cyklotrasa, koupání, lyžařská škola, lyžařské vleky ,minigolf ,půjčovna lyží, rybolov ,sportovní hala,tenisová hala ,tenisový kurt.

Více informací získáte na www.apartman-vera.webnode.cz.

0 %
Hodnotilo 0 klientů
Více
Cena od 475,-Kč

Hotel Bohmann

Domažlice

Hotel se nachází sedm kilometrů od Domažlic, uprostřed krásných lesů, jimiž vévodí hora Čerchov 1042 m nad mořem, v oblíbeném letovisku Babylon. Český les nabízí návštěvníkům překrásné procházky a to i celodenní po pohoří Haltravy a Čerchova. Milovníky umění a historie přiláká Chodsko svými památkami, jako je Špilarova obrazová galerie v Domažlicích, muzeum J. Š. Baara v Klenčí pod Čerchovem, Kozinovo muzeum v Újezdě nebo pomník J. Š. Baara na Výhledech. Velmi oblíbené jsou i výlety do Bavorska a nedalekého Furth i. Wald. Hraniční přechod Folmava cca 6 km od hotelu Bohmann.

Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, sprchovým koutem či vanou a samozřejmě toaletou. V pokojích mají hosté k dispozici barevný televizor s dálkovým ovládáním, malý trezorek a některé pokoje jsou i s balkónem.

Pro nekuřáky máme zvláštní salónek a pro letní posezení nabízíme velmi příjemnou terasu. V letních měsících pořádáme diskotéku pro mladé i pro starší. Zdarma nabízíme hotelovým hostům tenisový kurt, zastřešený bazén, ping – pong, houpačky pro děti a to vše v hotelovém areálu.

Milovníkům cyklistiky zapůjčíme kola, aby mohli shlédnout krásy Šumavy prostřednictvím bohaté nabídky cyklostezek a cyklotras. Pokrmy a nápoje podáváme v pěkné restauraci, salónku či na terase, v době od 08°° do 22°°hodin. Široký sortiment pokrmů tvoří česká, minutková a italská kuchyně.

100 %
Hodnotilo 0 klientů
Více

 
Schovat pozadí