Váš nestranný průvodce po českých a slovenských horách již od roku 2001

Vyhledejte své ubytování

Cena od 370,- Kč

Ubytování U Františka

Valašské Klobouky

Ubytování U Františka se nachází v centru města Valašské Klobouky.

Nabízíme ubytování v pokojích s vlastní koupelnou a wc a společnou kuchyní nebo ubytování v apartmánech s vlastní vybavenou kuchyní a sociálním zařízením. V objektu se nachází vinotéka a vinný sklep.

0 %
Hodnotilo 0 klientů
Více
Cena od 490,-Kč

Penzion Kopná

Podkopná Lhota

Penzion Kopná je rodinný podnik nacházející se ve vesnici Podkopná Lhota (20 km od Zlína), umístěný na kopci s jedinečným výhledem do okolí, obklopený lesy loukami. Penzion Kopná nabízí ubytování v 6-ti prostorných pokojích (s dvěmi či třemi lůžky). Všechny pokoje jsou vybaveny pohodlnými postelemi se zdravotními matracemi, koupelnou (se sprchou či vanou), toaletou a kabelovou televizí. 
Na chodbě je k dispozici minibar. Wifi zdarma v restauraci.

Cena: 590 Kč / osoba / noc (snídaně zahrnutá v ceně)
Slevy:
5 a více nocí: 490 Kč / noc
děti 10-15 let: 390 Kč / noc
děti 3-9 let: 330 Kč / noc
děti do 2 let zdarma

0 %
Hodnotilo 0 klientů
Více
Cena od 100,-Kč

Rekreační středisko Královec

Valašské Klobouky

Zveme Vás do našeho střediska k prožití krásné dovolené či víkendu v příjemném prostředí. Naleznete zde prostor nejen pro relaxaci, ale také pro aktivní odpočinek. Naše ubytovací prostory jsou cenově dostupné. Kapacity jsou standartně zařízeny. Samozřejmostí je naprostá čistota a profesionalita. Bungalovy jsou pro vás připraveny celoročně.

Restaurace má kapacitu cca 60 lidí včetně salónku. V letním období mohou hosté využít 2 venkovní terasy, venkovní gril aj. Nabídka jídel vychází z tradiční domácí kuchyně, bez používání náhražek. Při pořádání skupinových akcí připravíme jídla dle Vašich přání (rauty, grilování, opékání selete aj.). Kapacita barové místnosti je cca 25 lidí. Bar je spojen s restaurací, v případě potřeby je možno oddělit.

Organizátoři školních, firemních, ozdravných a kolektivních akcí u nás najdou veškerou možnou pomoc. Uděláme vše pro to, aby ucelené kolektivy mohly pobývat na našem středisku samostatně. Případně zajistíme i hromadnou dopravu.

Nabídka ubytování:
11 x čtyřlůžkové bungalovy s vlastním sociálním zařízením, dvěma ložnicemi a odpočinkovým koutem
 2 x třílůžková chata s krbovými kamny, vlastním sociálním zařízením
 1 x chata Jiřinka - dvě ložnice,obývací místnost, sklípek s krbem                                                                                10 x čtyřlůžkové letní chatičky

60 %
Hodnotilo 0 klientů
Více

 
Schovat pozadí