Váš nestranný průvodce po českých a slovenských horách již od roku 2001

Hrabovo

Hrabovo

Osada Hrabovo se nachází v západní části Ružomberku. Se vznikem osady souvisí vybudování vodního díla v oblasti pro účely zásobování bavlnářských závodů. K rozvoji osady přispěl cestovní ruch, který souvisel s budováním lyžařského střediska v Maline-Brde. V roce 1964 byla z Hrabova vybudována kabinková lanovka na Malino-Brdo. Osada Hrabovo dnes slouží nejen jako dolní stanice uvedené lanovky, ale také jako východisko do Velké Fatry. Kromě chatové oblasti se v ní nacházejí i mnohé příležitosti k rekreaci a sportu. V současnosti se v okolí vodní nádrže realizuje stavba rekreačních budov.

Přeháňky
Počasí 10 °C
Webkamery - Beskydy
f_city_webcams

Informace pro turisty

Měli byste navštívit - tipy na výlet

Révayovský Zámeček a park Necpalské vodopády Sklabinský hrad

Vyhledejte své ubytování

Cena od 60 €

Chata Alpina

Hrabovo

Poskytujeme ubytování pro rodiny s dětmi nebo skupiny přátel. 

Moderní chata Alpina se skládá ze dvou apartmánů se samostatnými vchody, každý s kapacitou pro maximálně 10 osob. Apartmány jsou zcela stavebně oddělené čili hosté se navzájem neruší. Každý apartmán má společenskou místnost s kompletně vybavenou kuchyní, krbem, TV LCD 42 \ "a satelitem dále 2xWC, 2xsprcha, sauna, 1x 2-lůžkový a 2x 4-lůžkový pokoj. WiFi připojení zdarma 

Dalším možným ubytováním vám může poskytnout Chata Kamenár: http://www.malinobrdo.com/c6/chata-kamenar.html

Kompletní ceník Chaty Alpina najdete na: http://www.malinobrdo.com/c22/cennik-zima-alpina.html

0 %
Hodnotilo 0 klientů
Více
Cena od 39

Apartmanový dom Fatrapark

Hrabovo

Nový Apartmánový dům Fatrapark SKIPARK Ružomberok Nachází se v malebné dolině Hrabovská v Ružomberku. Apartmány nabízí romantickou zimní dovolenou v horach Velkej Fatry. Je v bezprostřední blízkosti lyžařského střediska Skipark Ružomberok - Malino Brdo, která je jen 70 metrů od lanovky !
0 %
Hodnotilo 0 klientů
Více

 
Schovat pozadí