Váš nestranný průvodce po českých a slovenských horách již od roku 2001

Aquapark Babylon Liberec

Aquapark Babylon Liberec

Největší vodní zábava v Liberci!

Aquapark v CENTRU BABYLON je jediný aquapark v ČR s unikátní výzdobou ve stylu steampunku. Přijďte si užít zábavu do originálního Aquaparku ve stylu příběhů Julese Verna! Rázem se tak ocitnete v malebném přímořském městečku s vysokým majákem, ze kterého to je už jen pár kroků do tajuplného mořského světa pod vodní hladinou plného nejrůznějších mořských živočichů a korálů, kde si chobotnice střeží svůj poklad. Užijte si den plný zábavy i relaxace!

Jedinečným zážitkem je Laser show. Pozoruhodná 3D projekce promítaná přímo nad hladinou bazénu. Poutavou hru barev za doprovodu dýmových efektů a dynamické hudby si můžete vychutnat ve třech odlišných tematických projekcích každý den. Dopolední je určena pro malé návštěvníky, večerní má dramatický nádech.

V Aquaparku naleznete bazény, skluzavky, divokou řeku, whirpooly, vodotrysky, gejzíry a vodní masáže. Dominantou jsou tobogány - Dráček, Anakonda, Galaxie a adrenalinový spacebowl Tornádo. Pokud hledáte klidnější atmosféru, jsou zde relaxační zóny a romantické jeskyně. Za zmínku stojí také mořská akvária s faunou. K odpočinku vybízí Saunový svět, jeho součástí je infrasauna, finská sauna a turecká parní lázeň. Během slunných dní v době letních prázdnin je otevřena rozlehlá Sluneční terasa s možností opalování a mimořádným výhledem na Ještěd a panorama Liberce. Klidným místem na čerstvém vzduchu je Relaxační zahrada s houpacími sítěmi a lehátky. V areálu Aquaparku můžete navštívit také bar s občerstvením.
 

OTEVÍRACÍ DOBA
CENÍK


KONTAKT

CENTRUM BABYLON, a.s.
Nitranská 1
460 07 Liberec

Telefon: +420 485 249 406
E-mail: zabava@centrumbabylon.cz

Pro více informací ZDE

Schovat pozadí