Váš nestranný průvodce po českých a slovenských horách již od roku 2001

Králíky

Králíky

Králicko leží v nejvýchodnějším cípu Čech na rozhraní Moravy a Polska. Vyskytuje se zde množství krasových jevů a také mnoho lokalit s řadou chráněných rostlin a živočichů. Jedn z vrcholů Králického Sněžníku – Klepý – tvoří hlavní evropské rozvodí.  Kralicko v letním období nabízí výborné podmínky pro turistiku a cylkoturistiku.  V zimě je ideálním místem pro sjezdové a běžecké lyžování. 

Vznik města Králíky se datuje od konce 13. stol.. Město je obklopené malebnými horami kulturními památkami a čistou přírodou. Rozvoj města byl spjat s dolováním železné rudy, stříbra a tkalcovstvím. Objevem léčivého pramene v 17. stol. byl na blízkém kopci vystavěn monumentální poutní komplex. Před 2. světovou válkou bylo v okolí Králicka postaveno opevnění. Nejznámější pevnosti z opevnění jsou Bouda a Hanička.

Přeháňky
Počasí 18 °C
Webkamery - Beskydy
f_city_webcams

Informace pro turisty

Měli byste navštívit - tipy na výlet

Muzeum Žlutice Hornické muzeum Krásno Městské muzeum Františkovy Lázně

Vyhledejte své ubytování

Cena od 500,- Kč

Apartmány pod klášterem

Králíky

Králíky se nachází v horské oblasti Králického Sněžníku (1424 m. n. m.) Dominantou, která Vás upoutá již z dálky je Klášter na Hoře Matky boží (760 m n. m.). Jdná se o oblíbenou turistickou atrakci. Lze se zde dostat pěší procházkou, místní alejí z Králík nebo pohodlně autem přes Dolní Hedeč.

Objekt je rozdělen na dva apartmány, které mají společnou vstupní chodbu. Do každého apartmánu jsou samostatné, uzamykatelné vstupní dveře.  

0 %
Hodnotilo 0 klientů
Více
Cena od 185,- Kč

Chata pod Tetřeví horou

Stříbrnice

Chata se nachází v krásném prostředí obce Starého města pod Kralickým Sněžníkem. Dále se také nachází v těsné blízkosti hřbetu Kralického Sněžníku a Tetřeví hory. Objekt je obklopen nádhernou horskou krajinou.

Nabízíme ubytování v kompletně zrekonstruovaném domě. Hosté se mohou ubytovat dohromady v 5 ložnicích, dohromady pro 19 osob.

Objekt prodělal rekonstrukci nové střechy.

 

0 %
Hodnotilo 0 klientů
Více
Cena od 230,- Kč

Penzion Národní Dům

Staré Město pod Sněžníkem

Penzion Národní Dům se nachází na krásném malebném náměstí a patří mezi jeho dominanty. Okolní panenská příroda s nepřehlédnutelným Kralickým Sněžníkem si jistě získá srdce každého návštěvníka.Ubytování je celoroční a vhodné jak pro rodiny s dětmi, tak větší skupinky. Objekt se nachází přímo na náměstí Starého Města.

100 %
Hodnotilo 0 klientů
Více
Cena od 1.550,- Kč

Hotel Vista Wellness

Dolní Morava

Horský Wellness hotel Vista**** nabízí komfortní ubytování na Dolní Moravě uprostřed panenské přírody pohoří Králického Sněžníku. Hotel je nedílnou součástí Relax & sport Resortu Dolní Morava, který je ideálním místem pro vaši aktivní dovolenou. Hotel nabízí skvělé zázemí pro dovolenou s dětmi včetně bohatých animačních programů a hlídání Vašich ratolestí. V hotelovém wellness najdete klidné místo pro relaxaci po dni stráveném na čistém horském vzduchu.

0 %
Hodnotilo 0 klientů
Více
Cena od 390,- Kč

Chata Terezka

Dolní Morava

Penzion Terezka se nachází v Jeseníkách v oblasti horského střediska Dolní Morava a okolí.Penzion nabízí nadstandardní ubytování sportovním oddílům a klubům pro sportovní soustředění, lyžařským kurzům, adaptačním kurzům, školním výletům, a mnoha jiným organizovaným aktivitám. 


Nesmíme také zapomenout na rodiny s dětmi či aktivní sportovce.

0 %
Hodnotilo 0 klientů
Více
Cena od 4 400,- Kč

Hájovna Dolní Morava

Dolní Morava

Rádi Vás ubytujeme v naší nově zrekonstruované chalupě a 2 apatrmánech, které se nacházejí v těsné blízkosti. Ubytování je zaměřené převážně na rodinnou rekreaci s dětmi. 

Objekt chalupy a apartmánu disponuje vlastním bohatě vybaveným pozemkem o ploše 1.800 m2 a nachází se ve vesnici Dolní Morava, blízko města Králíky na pomezí Orlických hor a Jeseníků, v krásné přírodě masivu Králického Sněžníku.

0 %
Hodnotilo 0 klientů
Více
Cena od 330,- Kč

Apartmány u Žaloudků

Dolní Morava

Ubytování se nachází v obci Dolní Morava 700 m. n. m. uprostřed malebného údolí řeky Moravy, která pramení těsně pod vrcholem Králického Sněžníku 1423 m. n. m. V tomto údolí se bude líbit hlavně těm, co mají rádi aktivní odpočinek, nedotčenou přírodu a klid.

100 %
Hodnotilo 0 klientů
Více
Cena od 200,- Kč

Eva Klimešová

Dolní Morava

Pokoje jsou standardně vybaveny s vlastním sociálním zařízením.Dva pokoje mají balkón. K dispozici jsou vybavené 2 kuchyňky s jídelním koutem s TV (lednice, mikrovlnka, el.sporák, rychlovarná konvice). V objektu je wifi připojení.

50 m od chaty se nachází hotel Morava s restaurací, kde je možnost stravování.

Před chatou je kruhový bazén v průměru 4m, ohniště, gril.

Možnost parkování přímo před objektem na parkovišti.

0 %
Hodnotilo 0 klientů
Více
Cena od 400,- Kč

Penzion Horal

Dolní Morava

Penzion Horal je je zasazený do překrásné scenérie hor a drsné krajiny Králického Sněžníku. Údolí Dolní Moravy svou jedinečnou polohou nabízí ideální podmínky pro strávení letní i zimní dovolené.

V jarních, letních i podzimních měsících Vám Dolní Morava i blízké okolí nabízí ideální podmínky pro turistiku, cyklistiku i výlety s dětmi. Ubytování je vhodné především pro rodiny a přátele. Organizujeme i rodinné akce, firemní večírky a školení, vše ke spokojenosti našich klientů.

 

40 %
Hodnotilo 0 klientů
Více

 
Schovat pozadí