Váš nestranný průvodce po českých a slovenských horách již od roku 2001

Krásnohorská Dlhá Lúka

Krásnohorská Dlhá Lúka

Jeskyně jako světové přírodní dědictví představují kulturní odkaz, který svou povahou přechází z generace na generaci. 
Vybudovaný naučná stezka z Krásnohorské Dlhej Louky ke Krásnohorské jeskyni ideálním způsobem naplňuje cíle, které při prezentaci světového přírodního dědictví máme. 
Chodník je navštěvovaný místními obyvateli a návštěvníky, kteří vstupují do jeskyně. 
Chodník je situován v nádherném prostředí s výhledem na hrad Krásná Hôrka a vede vedle Kapli Svaté panny Marie a Vodním mlýně. 
Během svých zastavení v časovém intervalu 60 minut se návštěvník seznámí s krásami Národního parku Slovenský kras, jeskyněmi Slovenského krasu zapsanými do světového přírodního dědictví a historií průzkumu podzemního krasu. 

Přeháňky
Počasí -1 °C
Webkamery - Beskydy
f_city_webcams

Informace pro turisty

Měli byste navštívit - tipy na výlet

Naučná stezka "Krasové jevy Hôrky" Zádielská soutěska Krásnohorská jeskyně

Vyhledejte své ubytování

Cena od 12 €

Penzion Bernath

Krásnohorská Dlhá Lúka

Penzión Bernáth je situován v tiché části obce Krásnohorská Dlhá Lúka, nacházející se ve vzdálenosti jen 8 km od města Rožňava. Obec leží na severním úpatí Silické planiny a je vhodným místem pro milovníky krásné přírody a turistiky. 

Penzión Bernáth poskytuje celoročně příjemné ubytování pro max. 30 osob. Je vhodný pro ubytování jednotlivců, párů, rodin s dětmi i pro vícečlenné skupiny hostů, které si jej mohou rezervovat celý jen pro sebe.

K dispozici je Vám zde celkem 10 moderně zařízených pokojů, čtyři 2-lůžkové, čtyři 4-lůžkové pokoje a dvě 3-lůžkové. Přízemí i patro penzionu je řešeno identicky. Na obou podlažích objektu jsou umístěny vždy 3 pokoje (1x3, 2x4) jakož i příjemná společenská místnost s pohodlným posezením (v případě potřeby s možností využití přistýlky), ve které si můžete odpočinout při sledování televizoru resp. hraní společenských her. Obě společenské místnosti (v přízemí i patře objektu) jsou zároveň propojeny s plně zařízenou kuchyní s možností přípravy vlastních oblíbených jídel, v níž výbavě nechybí elektrický sporák, elektrická trouba, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem a kompletní kuchyňské nádobí. Pro zajištění komfortu hosty je každé podlaží penzionu dovybaveny stejně koupelnou se sprchovým koutem / vanou a toaletou.

V další části penzionu se nacházejí čtyři 2-lůžkové pokoje, z nichž každá je vybavena vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Hostům ubytovaných v těchto pokojích, je k dispozici společná plně vybavená kuchyň propojená se společenskou místností. Během celého pobytu mohou hosté využívat bezplatné WiFi připojení na internet i doobjednat si chutnou snídani, případně polopenzi.

Skvěle odpočinout si můžete na kryté terase ubytování i v zahradní části penzionu s venkovním altánem s posezením u krbu a ohnisku. Zpříjemnit Váš volný čas si zde můžete hraním fotbalu nebo jízdou na kolech, které Vám rádi zapůjčíme. Parkování Vašich aut je možné přímo při ubytování.

Přijďte se zrelaxovat do klidného a tichého prostředí naší malebné obce Krásnohorská Dlhá Lúka. Srdečně Vás zveme a těšíme se na Vaši návštěvu.

0 %
Hodnotilo 0 klientů
Více

 
Schovat pozadí