Váš nestranný průvodce po českých a slovenských horách již od roku 2001

Kadov

Kadov

Obec Kadov leží v okrese Strakonice v mělkém údolí Kadovského potoka v závětrné poloze. Nad Kadovem se vypíná ve výšce 367 m n.m. Kadovký kopec  nebo-li Kadovská hora. Obec se původně jmenovala Chadau. Nedalo obce se nachází Kadovská skála. Je to bývalý vápencový lom, který má přírodní charakter. Roste zde řada vzácných rostlin.Významnou stavbou vsi je gotický Kostel svatého Václava, přestavěný v 18. století barokně. Mezi zajímavé útvary patří i skalní skupina Čertův náramek.

Přeháňky
Počasí 3 °C
Webkamery - Beskydy
f_city_webcams

Informace pro turisty

Měli byste navštívit - tipy na výlet

Čertův kámen Centrum Eden v Bystřici nad Pernštejnem Žďár nad Sázavou

Vyhledejte své ubytování

Cena od 210,- Kč

Chalupa v Kadově - Ubytování Bukáček

Kadov

Chalupa se nachází na Českomoravské vrchovině v obci Kadov v okrese Žďár nad Sázavou.

Ubytování je spíše vhodné pro větší rodinnou dovolenou nebo skupinovou dovolenou. 

Jedná se o polodřevěnou stavbu.

Ubytování

Při vstupu do chalupy se vpravo nachází dva pokoje, které jsou propojeny dveřmi, vlevo společenský prostor, kde je umístěn stůl s rohovou lavicí. Dále se vlevo nachází koupelna a toaleta.

Pokoje jsou 1x dvoulůžkový a 1x čtyřlůžkový. V každém pokoji je po dohodě možno přidagt ještě jednu postel. Součástí 2 lůžkového pokoje je také kuchyňský kout a krbová kamna. Kuchyňský kout je plně vybaven. Lednice a mikrovlnná trouba jsou umístěny na chodbě.

Součástí 4 lůžkového pokoje je televizor. Vytápění celé chalupy je ústředním topením s plynovým kotlem. V pokoji se 2 lůžky jsou krbová kamna..

 

0 %
Hodnotilo 0 klientů
Více
Cena od 585,-Kč

Penzion U dvojice

Nové Město na Moravě

Penzion najdete v obci  Olešná, 4,5 km od centra Nového Města na Moravě a jen 7km od Vysočina arény, v nadmořské výšce 592 m.n.m. Vznikl před pár lety jako nové zařízení přestavbou zemědělské usedlosti z roku cca 1750 tak, že do starého rázu stavení bylo zasazeno zařízení splňují požadavky dnešních dnů.  V penzionu vás přivítají přímí provozovatelé, takže je jisté, že se zde potkáte se vstřícností a snahou udělat vše pro to,aby jste se cítili dobře. 

Hledáte-li ubytování v okolí Nového Města na Moravě, ubytování pro lyžaře,cyklisty,ubytování pro rodiny s dětmi ... jste u nás na té správné adrese. Sjezdovka Harusův kopec se sedačkovou lanovkou 7 km, strojové stopy 1 km, běžky nasadíte hned u penzionu.

Přesný popis se všemi aktualitami najdete na našich www stránkách

0 %
Hodnotilo 0 klientů
Více
Cena od 260,-Kč

Penzion Vysočina

Žďár nad Sázavou

V překrásné přírodě Chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy, v klidné vesničce Škrdlovice, se nachází Penzion Vysočina
Ubytování je v pokojích které ocení nejen rodiny s dětmi, ale i sportovně zaměření hosté nebo ti, kteří hledají ubytování i se svým čtyřnohým kamarádem.
Typy pokojů:
2-4 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, 1 x rodinný apartmán 5+2 ,+ zdarma možnost připojení k internetu - Wi-Fi
Penzion nabízí svým hostům nekuřáckou pivnici, restauraci v selském stylu s dětským koutkem plným hraček, velký SALONEK s možností propojení s nekuřáckou jídelnou a letní terasu s možností grilování.

0 %
Hodnotilo 0 klientů
Více
Cena od 350,-Kč

Apartmány v Selském stavení

Jimramov

Na sýpce - nově vybudovaný apartmán v podkroví. K dispozici je komfortně vybavená kuchyně spojená s obývákem. V kuchyni je myčka, indukční varná deska, trouba, mikrovlnka, varná konvice. Dva dvoulůžkové pokoje a nad nimi 4 lůžkový pokoj. Velká koupelna, WC. Celý apartmán je světlý, prostorný a příjemný.

Ve dvoře - U Lucky a Lotka - plně vybavená kuchyně s kachlovými kamny a spaním na „peci“,koupelna, sprchový kout a Wc, pokoj se třemi lůžky, s Tv a odpočinkovým koutem a komnata kmotry lišky - 2 lůžkový pokoj. Z pokojů je přístup do dvora.

Za pecí - kuchyně tety Emilky - původní plně vybavená kuchyně s kachlovými kamny, sociálním zařízením a seknice - čtyřlůžkový pokoj s klavírem, kachlovými kamny a galerií původních obyvatel stavení.

Možnost domluvy kosmetičky a masérky, jízda na koni.

Na stáji - nově vybudovaný apartmán v podkroví. K dispozici je komfortně vybavená kuchyně spojená s obývákem. V kuchyni je myčka, indukční varná deska, trouba, mikrovlnka, varná konvice.
3 lůžkový pokoj, nad ním v podkroví 3 lůžkový pokoj. Sprchový kout s vaničkou a samostatné WC.
Celý apartmán je světlý, prostorný a příjemný.
 
Apartmány jsou odděleny vstupní chodbou, stavení je vytápěno plynem nebo krbovými kamny.
Milovníci dobrého moravského vína a medoviny mohou opojit duši i tělo ve vinném sklípku.
Pro mlsné jazýčky nabízíme med, sezonně zajistíme ovčí a kozí sýry, jehněčí maso.
Pro odpočinek venku slouží venkovní posezení s ohništěm, udírnou. Nově vybudovaná společenská místnost s kachlovými kamny, krbem a udírnou dobře poslouží větší skupině nebo při špatném počasí. Děti si mohou hrát na pískovišti. Čeká tu taky spousta společenských her a hraček, ping pongový stůl i klouzačka.
Pro zvídavé a učeníchtivé děti i rodiče je tu spousta knih, možná výuka angličtiny a jízda na koni.
0 %
Hodnotilo 0 klientů
Více
Cena od 310,- Kč

Penzion Sykovec

Tři Studně

Penzion Sykovec se nachází na okraji malé obce Tři Studně, přibližně 5 km severozápadně od Nového Města na Moravě v přívětivé dojezdové vzdálenosti od moderního sportovního areálu Vysočina areny.

Budova penzionu a sousedící apartmány jsou obklopeny převážně borovým lesoparkem o rozloze 22 000 m², který těsně přiléhá k rybníku Sykovec (pěší vzdálenost od hotelu cca 150 m). Rybník slouží v letních měsících ke koupání a sportovnímu rybolovu.

60 %
Hodnotilo 0 klientů
Více

 
Schovat pozadí